Karate Dövüş Oyunları: Kung Fu Kral Final Fight ikon

Karate Dövüş Oyunları: Kung Fu Kral Final Fight APK

v2.4.7

Karate Dövüş Oyunları: Kung Fu Kral Final Fight APK oyunu ile gerçek zamanlı dövüş maçlarına katılın.


Android macera oyunları arasında yer alan Kung Fu Kral Final Fight, gerçek oyuncuları dövüş arenasında karşı karşıya getiriyor. Her oyuncu seçeceği dövüşçü karakterle birlikte gerçek oyunculara karşı mücadele ediyor. Her oyuncu kazanmak ister, ancak bu oyunda kazanmanın sırrı karate ustalarının yeteneklerini doğru kullanmak. Doğru zamanda doğru hamleyi yaparak rakibinizi saf dışı bıraktığınızda dövüşü kazanıyorsunuz.


Kung Fu Kral Final Fight hem oyun yapısı hem de sezgisel kontrolleri ile gayet iyi bir deneyim sunuyor. Dövüş oyunlarını sevenler için önerdiğimiz oyunda birçok dövüşçü karakter ve geliştirilmeye hazır yetenek mevcut. Kung Fu Kral Final Fight APK dosyasını indirin, karakterinizi seçin ve dövüş yeteneklerinizi göstermeye başlayın. Son olarak, oyunun tamamen ücretsiz olduğunu belirtelim. İyi eğlenceler.

Karate Dövüş Oyunları: Kung Fu Kral Final Fight ekran görüntüleri Karate Dövüş Oyunları: Kung Fu Kral Final Fight ekran görüntüleri Karate Dövüş Oyunları: Kung Fu Kral Final Fight ekran görüntüleri Karate Dövüş Oyunları: Kung Fu Kral Final Fight ekran görüntüleri Karate Dövüş Oyunları: Kung Fu Kral Final Fight ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder