Lara Croft: Relic Run ikon

Lara Croft: Relic Run APK

v1.11.112

Lara Croft: Relic Run oyunuyla büyüleyici ve tehlikeli bir macera sizi bekliyor.

 

Koşu oyunu olarak tasarlanan oyunda meşhur Lara Croft karakteriyle macera dolu bir yolculuğa çıkıyorsunuz. Bu koşu oyununda Lara'nın bir görevi var: Dünyayı tehdit eden bir tehlikenin arkasındaki gizemi ortaya çıkarmak. Bunun için antik kalıntılarla dolu ormanlardan, çöllerden ve dağlardan geçerek ilerliyor, gerektiğinde ATV ve motorsiklet gibi araçları kullanarak tehlikelerden kurtulmaya çalışıyorsunuz.

 

Lara Croft: Relic Run'ı etkileyici yapan önemli özelliği ise bölüm sonlarındaki patron savaşları ve onların T-Rex dinozorlarına kadar uzanan geniş ordusuyla mücadele etmeniz. Aslında onlarla savaşmak ve onları durdurmak çok zor, bu nedenle onları atlatarak bölümleri geçmeniz gerekiyor.

 

Lara Croft'un başarılı oyun kurgusu ve grafik kalitesi oyunu sürükleyici bir şekilde oynamanızı sağlıyor. Geliştirdiği Android oyunlarıyla dikkat çeken Square Enix'in ücretsiz sunduğu Lara Croft Relic Run APK dosyasını hemen indirerek Lara'nın macerasına katılın. İyi oyunlar.

Lara Croft: Relic Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Lara Croft: Relic Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Lara Croft: Relic Run ekran görüntüleri Lara Croft: Relic Run ekran görüntüleri Lara Croft: Relic Run ekran görüntüleri Lara Croft: Relic Run ekran görüntüleri Lara Croft: Relic Run ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyundaki hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Lara Croft: Relic Run için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Lara Croft Relic Run v1.0.32 için
Çok guzel
Ziyaretçi5 yıl önce Lara Croft Relic Run v1.0.32 için
Oyun nasil
Ziyaretçi5 yıl önce Lara Croft Relic Run v1.0.32 için
Süper
Ziyaretçi6 yıl önce Lara Croft Relic Run v1.0.32 için
güzel