Hidden City: Gizli Nesne Macerası ikon

Hidden City: Gizli Nesne Macerası APK

v1.19.1900

Hidden City: Gizli Nesne Macerası, gizem dolu hikayesiyle ilgi çeken sürükleyici bir macera oyunu.

 

Sihir, büyü ve bilimin iç içe geçtiği oyunda kendinizi arkadaşlarınızı esir alan hayalet şehrin göbeğinde buluyorsunuz. Amacınız arkadaşlarınızı kurtarmak, ama bunu başarmak için hayalet şehrin gizemini çözmeniz gerekiyor. Şehrin ve evlerin çeşitli yerlerine gizlenmiş nesneleri bularak arkadaşlarınızın izini sürdüğünüz oyunda başarıya ulaşmak zor olduğu kadar sürükleyici de. Oyunu zor yapan, ipuçlarının aldatıcı olma ihtimali. Bu yüzden bir ipucuyla karşılaştığınızda önce onu doğrulamanız sonra da ipucuna göre hareket etmeniz gerekiyor.

 

Arkadaşlarınızı bulmak için çıkacağınız gizem dolu macerada şehrin zindanlarından şatolarına kadar her şeyi keşfediyor, riskli görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyunun gizemli hikayesini çok iyi tamamlayan grafikler sizi adeta oyunun içerisine çekiyor. Gizem ve sır oyunlarını seviyorsanız Hidden City başarılı kurgusuyla mutlaka denemeniz gereken bir yapım diyebiliriz. Ücretsiz APK dosyasını indirerek bu gizem dolu maceraya katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder