Hidden City: Gizli Nesne Macerası ikon

Hidden City: Gizli Nesne Macerası APK

v1.53.5304

Hidden City: Gizli Nesne Macerası Açıklama

Hidden City: Gizli Nesne Macerası, gizem dolu hikayesiyle ilgi çeken sürükleyici bir macera oyunu.


Sihir, büyü ve bilimin iç içe geçtiği oyunda kendinizi arkadaşlarınızı esir alan hayalet şehrin göbeğinde buluyorsunuz. Amacınız arkadaşlarınızı kurtarmak, ama bunu başarmak için hayalet şehrin gizemini çözmeniz gerekiyor. Şehrin ve evlerin çeşitli yerlerine gizlenmiş nesneleri bularak arkadaşlarınızın izini sürdüğünüz oyunda başarıya ulaşmak zor olduğu kadar sürükleyici de. Oyunu zor yapan, ipuçlarının aldatıcı olma ihtimali. Bu yüzden bir ipucuyla karşılaştığınızda önce onu doğrulamanız sonra da ipucuna göre hareket etmeniz gerekiyor.


Arkadaşlarınızı bulmak için çıkacağınız gizem dolu macerada şehrin zindanlarından şatolarına kadar her şeyi keşfediyor, riskli görevleri tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyunun gizemli hikayesini çok iyi tamamlayan grafikler sizi adeta oyunun içerisine çekiyor. Gizem ve sır oyunlarını seviyorsanız Hidden City başarılı kurgusuyla mutlaka denemeniz gereken bir yapım diyebiliriz. Ücretsiz APK dosyasını indirerek bu gizem dolu maceraya katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Hidden City Gizli Nesne APK son sürüm güncellemesinde yeni bir gizli nesne sahnesi eklenmiş. Şehrin gizli hazinesinde saklı 35 görev ve yeni koleksiyonlarla yeni içerikleri hemen keşfetmeye başlayın.

Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri Hidden City: Gizli Nesne Macerası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.53.5304

GeliştiriciG5 Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi11.02.2018 - 14:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme38

Dosya boyutu 295 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8230

GÜVENLİKİndireceğiniz Hidden City: Gizli Nesne Macerası APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.g5e.hiddencity.android

APK imzası: a59d40bbd1720ff0005d499dd3b74ec045324c97

Hidden City: Gizli Nesne Macerası eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Hidden City: Gizli Nesne Macerası versiyonları:
  • 1. Hidden City: Gizli Nesne Macerası v1.19.1900

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder