Egg Wars ikon

Egg Wars

v1.1.5

Egg Wars, rakiplerinizin yumurtalarını kırmaya çalışacağınız gerçek zamanlı bir PVP oyunudur. Blockman GO'dan bildiğimiz Minecraft modu olan oyun artık ayrı olarak oyunculara sunuluyor.

 

Blockman ekibinin geliştirdiği oyun 16 gerçek oyuncu ile oynanıyor. 4'er takım halinde 4 farklı ada üzerinde doğan oyuncular, kendi adalarındaki yumurtaları korumaya ve diğer adalardaki yumurtaları kırmaya çalışıyor. İlk bakışta oyun zor görünebilir, ama oldukça eğlenceli. Çünkü her oyuncu kendi adasını inşa etmek ve bunun için adadaki yerli tüccarlarla ticaret yapmak zorunda.

 

Ütü, altın, elmas ve benzeri maddelerin ticaretini yaparak elde eden takımlar oyunda avantajlı konuma geçiyor. Burada bir ipucu verelim: her adanın bağlı olduğu bir merkez ada var ve bu ada üzerinde neredeyse ihtiyacınız olan tüm kaynaklar mevcut. Merkez adaya ulaşarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Peki, rakip takımların yumurtalarını nasıl kıracaksınız? Bu sizin stratejinize bağlı bir durum. En çabuk ada inşaatını tamamlayan takımlar rakiplerin yer aldığı adalara geçmek için köprü inşaatına başlıyor. Adayı görünmeyecek bir yerden yaparsanız daha kolay ilerleyebilir ve rakibinizin yumurtasına ulaşabilirsiniz. En son yumurtasını korumayı başaran takım ise oyunu kazanmış oluyor. Egg Wars'ta dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta ise takım arkadaşlarının birbirine yardım etmesi. Görev paylaşımı ve kaynak toplama sırasında ne kadar çok birbirinize yardımcı olursanız, kazanma şansınız artıyor. Ayrıca, takım arkadaşlarınız ölse bile adanızdaki yumurtayı koruduğunuz sürece sınırsız yeniden doğma hakkına sahipler.

 

Blockman Multiplayer stüdyosunun geliştirdiği Egg Wars APK ücretsiz olarak sunuluyor, ayrıca piksel tabanlı grafik kalitesi de oldukça kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor. Hemen Cepde üzerinden indirerek oynamanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Egg Wars ekran görüntüleri Egg Wars ekran görüntüleri Egg Wars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.5

GeliştiriciBlockman Multiplayer

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi17.09.2018 - 12:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1016

Dosya boyutu 79.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9013

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi2 gün önce Egg Wars v1.1.5 için

Bu site en iyisi vuhuuuuuu

Kullanıcı resmi
Ziyaretçi4 gün önce Egg Wars v1.1.5 için
Efso
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi23 gün önce Egg Wars v1.1.5 için
Efsane