Egg Wars ikon

Egg Wars

v1.4.5

Egg Wars, rakiplerinizin yumurtalarını kırmaya çalışacağınız gerçek zamanlı bir PVP oyunudur. Blockman GO'dan bildiğimiz Minecraft modu olan oyun artık ayrı olarak oyunculara sunuluyor.

 

Blockman ekibinin geliştirdiği oyun 16 gerçek oyuncu ile oynanıyor. 4'er takım halinde 4 farklı ada üzerinde doğan oyuncular, kendi adalarındaki yumurtaları korumaya ve diğer adalardaki yumurtaları kırmaya çalışıyor. İlk bakışta oyun zor görünebilir, ama oldukça eğlenceli. Çünkü her oyuncu kendi adasını inşa etmek ve bunun için adadaki yerli tüccarlarla ticaret yapmak zorunda.

 

Ütü, altın, elmas ve benzeri maddelerin ticaretini yaparak elde eden takımlar oyunda avantajlı konuma geçiyor. Burada bir ipucu verelim: her adanın bağlı olduğu bir merkez ada var ve bu ada üzerinde neredeyse ihtiyacınız olan tüm kaynaklar mevcut. Merkez adaya ulaşarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

 

Peki, rakip takımların yumurtalarını nasıl kıracaksınız? Bu sizin stratejinize bağlı bir durum. En çabuk ada inşaatını tamamlayan takımlar rakiplerin yer aldığı adalara geçmek için köprü inşaatına başlıyor. Adayı görünmeyecek bir yerden yaparsanız daha kolay ilerleyebilir ve rakibinizin yumurtasına ulaşabilirsiniz. En son yumurtasını korumayı başaran takım ise oyunu kazanmış oluyor. Egg Wars'ta dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta ise takım arkadaşlarının birbirine yardım etmesi. Görev paylaşımı ve kaynak toplama sırasında ne kadar çok birbirinize yardımcı olursanız, kazanma şansınız artıyor. Ayrıca, takım arkadaşlarınız ölse bile adanızdaki yumurtayı koruduğunuz sürece sınırsız yeniden doğma hakkına sahipler.

 

Blockman Multiplayer stüdyosunun geliştirdiği Egg Wars APK ücretsiz olarak sunuluyor, ayrıca piksel tabanlı grafik kalitesi de oldukça kaliteli bir oyun deneyimi sunuyor. Hemen Cepde üzerinden indirerek oynamanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Egg Wars ekran görüntüleri Egg Wars ekran görüntüleri Egg Wars ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun alt yapısı optimize edilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.5

GeliştiriciBlockman Go Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.09.2018 - 12:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme4768

Dosya boyutu 64.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9013

Güvenlik seçicileri
Egg Wars eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Egg Wars versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Egg Wars v1.1.5 için
Meraba
Ziyaretçi1 yıl önce Egg Wars v1.1.5 için
Dağıtım Niye Bende apksi olmuyor ki
Ziyaretçi2 yıl önce Egg Wars v1.1.5 için

Bu site en iyisi vuhuuuuuu

Ziyaretçi2 yıl önce Egg Wars v1.1.5 için
Efso
Ziyaretçi2 yıl önce Egg Wars v1.1.5 için
Efsane