My Free Farm 2 ikon

My Free Farm 2 APK

v1.31.008

My Free Farm 2 macera ve heyecan dolu kurguya sahip başarılı bir çiftlik oyunudur.

 

Kendi çiftliğinizi sıfırdan kurup geliştireceğiniz oyunda sevimli hayvanlar, çeşitli fabrikalar ve tabii ki onlarca tarım ürünü sizi bekliyor. Oyunda özellikle üretim yapacağınız tarım ürünü ve fabrika mal çeşidi çok fazla. Bu sayede çiftliğinizi geliştirebileceğiniz birçok seçeneğiniz oluyor. Ayrıca her seçenek size farklı bir tecrübe ve oyun dünyası sunmayı başaracak kadar heyecan veriyor.

 

My Free Farm 2'de kuracağınız çiftlikte 20 çeşit tarım ürünü, 8 hayvan türü, 15 fabrika ve bu fabrikalarda üretilmeyi bekleyen 80 tür mal var. Çiftliğinizi geliştirdikçe her birini üreterek müşterilerinizin sayısını arttırıyor ve daha fazla para kazanıyorsunuz. Daha fazla para kazanmak ise çiftliğinizi iyice büyültmenizi ve dekorasyonunu geliştirmenizi sağlıyor.

 

My Free Farm 2'nin sevdiğimiz bir diğer özelliği ise ekranda parmağınızı kaydırdığınızda çiftliğin farklı açılarını göstermesi ve yakınlaştırma-uzaklaştırma yapması. Bu kolay gösterim sayesinde çiftliğin her yerini kolayca takip etmenüz mümkün oluyor. Android'in en başarılı çiftlik oyunları arasında yer alan My Free Farm 2, yüksek kaliteli grafikleri ve başarılı kurgusuyla en iyi alternatiflerden birisi. My Free Farm 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

My Free Farm 2 ekran görüntüleri My Free Farm 2 ekran görüntüleri My Free Farm 2 ekran görüntüleri My Free Farm 2 ekran görüntüleri My Free Farm 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

My Free Farm 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce My Free Farm 2 v1.31.008 için
Çok guzel