Survival on Raft: Multiplayer ikon

Survival on Raft: Multiplayer APK

v321

Survival on Raft: Multiplayer Açıklama

Survival on Raft APK, simülasyon ve macera kurgusunu bir araya getiren keyifli bir Android oyun.


Survival on Raft merak uyandıran hikayesiyle dikkat çeken bir yapım. Oyunun hikayesine göre uçak kazasından sonra hayatta kalan bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Kazadan sonra sizden başka hayatta kalan kimse yok. Bu nedenle ıssız bir bölgede tek başınıza yaşamaya ve kendinize yeni bir yaşam alanı kurmaya çalışıyorsunuz. Okyanusun ortasında böylesi zorlu bir mücadeleyle başa çıkabilir misiniz? Bu macerada sonu olmayan bir harita ve sürükleyici bir deneyim sizleri bekliyor. Blokları kullanarak binaları inşa edin, çekiç ve kazmayı kullanarak kaynakları toplayın, okyanusta ilerlemenizi sağlayacak sallar inşa edin ve yabani hayvanlara karşı hayatta kalmaya çalışın.


Oyunun temel kurgusu hayatta kalma üzerine kurulu. Bu nedenle hem çevrenizi iyi tasarlamanız hem de sizi hayatta tutacak hayati kaynakları elde etmeniz gerekiyor. Tabii bunun dışında sizi yemek için fırsat kollayan köpek balıkları var. Köpek balığına karşı korunmak için barınak kurmanız şart. İnşaat malzemelerini kullanarak istediğiniz yapıyı geliştirmeniz mümkün, ancak kaynak olmadan bunları da yapamıyorsunuz. Bu nedenle oyundaki haritayı keşfetmeniz önem taşıyor.


Minecraft PE ile oyun severlerin ilgi alanına giren sandbox tarzı Survival on Raft oyununda da iyi bir şekilde işlenmiş. 8-bit piksel grafikler ve akıcı oyun hikayesi sayesinde severek oynayacağınız bu oyunu tamamen ücretsiz indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Survival on Raft APK dosyasını indirip kurmak. İyi eğlenceler.

Survival on Raft: Multiplayer ekran görüntüleri Survival on Raft: Multiplayer ekran görüntüleri Survival on Raft: Multiplayer ekran görüntüleri Survival on Raft: Multiplayer ekran görüntüleri Survival on Raft: Multiplayer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv321

GeliştiriciMegaplay Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi04.10.2022 - 16:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme50

Dosya boyutu 218 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11154

GÜVENLİKİndireceğiniz Survival on Raft: Multiplayer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mega_play_games.ocean.raft.shark.craft.survival_games.crafting.building.last_day.survive.fishing.hungry

APK imzası: f481bfc64e35e71e883ec2563bbc41c9ca911721

Survival on Raft: Multiplayer nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Survival on Raft: Multiplayer APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder