Craft City Forrest ikon

Craft City Forrest APK

v14526

Craft City Forrest Açıklama

Craft City Forrest APK, crafting temalı geliştirilen eğlenceli bir Android sandbox oyunudur.


Sınırsız kaynaklara sahip olan Craft City Forrest oyununda hayal gücünüzü kullanarak kendi sanal dünyanızı inşa edin. Çok sevilen Minecraft APK ile benzer özelliklere sahip olan bu oyunda birbirinden kullanışlı bloklar, köyler, vahşi yaratıklar ve açık bir dünya haritası bulunuyor. Sizin yapmanız gereken oyundaki kaynak yapısını ve blokları kullanarak hayal gücünüzdeki dünyayı inşa etmek. Üstelik istediğiniz her şeyi yapmakta özgürsünüz, sandbox tabanlı geliştirilen oyun tamamen hayal gücünüzdeki her şeyi yapmanıza imkan sağlıyor.


Craft City Forrest'in temelde 3 farklı oyun modu var. Yaratıcılık, hayatta kalma ve keşif temalı geliştirilen bu modların hepsi hayal gücünüze odaklı. Birbirinden güzel blokları kullanarak yapacağınız her crafting görevinde sizi zorlayacak bazı unsurlar olacak. Bunlara dikkat etmeniz de fayda var. Minecraft Pocket Edition benzeri Sandbox oyunları seviyorsanız, Craft City Forrest oyununu kesinlikle denemelisiniz. Ücretsiz olarak sunulan bu oyunu oynamak için hemen Craft City Forrest APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Craft City Forrest ekran görüntüleri Craft City Forrest ekran görüntüleri Craft City Forrest ekran görüntüleri Craft City Forrest ekran görüntüleri Craft City Forrest ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv14526

GeliştiriciLuís Filipe1

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 gün önce

Eklenme tarihi18.03.2023 - 14:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme50

Dosya boyutu 34.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11327

GÜVENLİKİndireceğiniz Craft City Forrest APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.realm.education.tree.craft.robo

APK imzası: 4269ccfb9278562641044745ad9179fd51fb24b2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder