Transilvanya Oteli Maceraları ikon

Transilvanya Oteli Maceraları APK

v1.0.7

Transilvanya Oteli Maceraları oyunu, canavarlara karşı macera dolu bir koşuya çıkacağınız eğlenceli bir Android oyunudur.

 

Transilvanya Oteli'nde geçen oyunun hikayesi aynı isimdeki çizgi filme çok benziyor. Oyunda, kadın bir kahramanı kontrol ederek oteldeki canavarlardan, yavru kurtlardan ve gizemli yaratıklardan kaçmaya çalışıyorsunuz. Kaçarken diğer koşu oyunlarında olduğu gibi atlama, uzun sıçrama ve elbette kayma gibi hareketleri yaparak önünüze çıkan engellerden kurtulmanız gerekiyor.

 

Transilvanya Oteli Maceraları aslında sadece bir koşu oyunu değil. Oyunun ilerleyen bölümlerinde oteli eski şaşalı günlerine döndürerek para kazanmanızı sağlayacak özel görevler de var. Bunları yerine getirerek hem düşmanlara karşı avantajlı duruma geçebilir hem de karakterinizin gelişimini sağlayabilirsiniz. TabTale stüdyosunun geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Transilvanya Oteli Maceraları APK dosyasını indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Transilvanya Oteli Maceraları nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Transilvanya Oteli Maceraları APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Transilvanya Oteli Maceraları ekran görüntüleri Transilvanya Oteli Maceraları ekran görüntüleri Transilvanya Oteli Maceraları ekran görüntüleri Transilvanya Oteli Maceraları ekran görüntüleri Transilvanya Oteli Maceraları ekran görüntüleri

Yorumlar

Transilvanya Oteli Maceraları için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Transilvanya Oteli Maceraları v1.0.7 için
Güzel