Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Adventure Escape: Hidden Ruins

Adventure Escape: Hidden Ruins

v1.01
reklamlar
Adventure Escape: Hidden Ruins
Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Adventure Escape: Hidden Ruins Açıklama

Adventure Escape: Hidden Ruins, kayıp dünyayı araştıran kötü insanları engellemeye çalıştığınız gizem dolu bir macera oyunu.

 

Tarihin gizemi içerisinde kalan Kumari medeniyetindeki ölümsüzlük anahtarını ele geçirmeye çalışan kötü karakter Larissa ve ekibine karşı abbasla mücadele edeceğiniz oyunda, gizem dolu görevler sizi bekliyor. Larissa'dan önce kayıp anahtarı bulmak ve yok etmek oyundaki esas göreviniz, ancak bunu yapmanız hiç de kolay olmayacak. Ormanda yer alan büyülü tuzaklar, Larissa'nın kumpasları ve yabani hayvanlar karşınıza çıkacak engellerden birkaç tanesi. Bu engelleri aşmak ve kestirmeleri ortaya çıkarmak için yolunuz üzerindeki gizli nesneleri farketmelisiniz.

 

Yüksek kalite grafikler ve akıcı animasyonlarıyla oldukça heyecan verici olan Hidden Ruins'te gizli harabe ve medeniyetler keşfetmenizi bekliyor.

reklamlar

Adventure Escape: Hidden Ruins Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: