Adventure Escape: Hidden Ruins ikon

Adventure Escape: Hidden Ruins APK

v1.01

Adventure Escape: Hidden Ruins, kayıp dünyayı araştıran kötü insanları engellemeye çalıştığınız gizem dolu bir macera oyunu.

 

Tarihin gizemi içerisinde kalan Kumari medeniyetindeki ölümsüzlük anahtarını ele geçirmeye çalışan kötü karakter Larissa ve ekibine karşı abbasla mücadele edeceğiniz oyunda, gizem dolu görevler sizi bekliyor. Larissa'dan önce kayıp anahtarı bulmak ve yok etmek oyundaki esas göreviniz, ancak bunu yapmanız hiç de kolay olmayacak. Ormanda yer alan büyülü tuzaklar, Larissa'nın kumpasları ve yabani hayvanlar karşınıza çıkacak engellerden birkaç tanesi. Bu engelleri aşmak ve kestirmeleri ortaya çıkarmak için yolunuz üzerindeki gizli nesneleri farketmelisiniz.

 

Yüksek kalite grafikler ve akıcı animasyonlarıyla oldukça heyecan verici olan Hidden Ruins'te gizli harabe ve medeniyetler keşfetmenizi bekliyor.

Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder