Adventure Escape: Hidden Ruins ikon

Adventure Escape: Hidden Ruins APK

v1.01

Adventure Escape: Hidden Ruins Açıklama

Adventure Escape: Hidden Ruins, kayıp dünyayı araştıran kötü insanları engellemeye çalıştığınız gizem dolu bir macera oyunu.


Tarihin gizemi içerisinde kalan Kumari medeniyetindeki ölümsüzlük anahtarını ele geçirmeye çalışan kötü karakter Larissa ve ekibine karşı abbasla mücadele edeceğiniz oyunda, gizem dolu görevler sizi bekliyor. Larissa'dan önce kayıp anahtarı bulmak ve yok etmek oyundaki esas göreviniz, ancak bunu yapmanız hiç de kolay olmayacak. Ormanda yer alan büyülü tuzaklar, Larissa'nın kumpasları ve yabani hayvanlar karşınıza çıkacak engellerden birkaç tanesi. Bu engelleri aşmak ve kestirmeleri ortaya çıkarmak için yolunuz üzerindeki gizli nesneleri farketmelisiniz.


Yüksek kalite grafikler ve akıcı animasyonlarıyla oldukça heyecan verici olan Hidden Ruins'te gizli harabe ve medeniyetler keşfetmenizi bekliyor.

Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri Adventure Escape: Hidden Ruins ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.01

GeliştiriciHaiku Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi11.05.2017 - 12:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme106

Dosya boyutu 87.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7596

GÜVENLİKİndireceğiniz Adventure Escape: Hidden Ruins APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.haikugamesco.escape11

APK imzası: 62ad7eb87f0472038e88c148d60a876fbf88ffae

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

6 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder