Ejderha Yuvası ikon

Ejderha Yuvası APK

v1.3.1

Ejderha Yuvası oyunuyla nefes kesen MMORPG savaşları sizi bekliyor. Dragon Nest Türkiye ekibi tarafından geliştirilen oyun üç boyutlu bilgisayar kalitesindeki grafikleri sizi kesintisiz bir maceraya çıkarıyor.

 

Bilgisayar versiyonundan Android platformuna uyarlanan Ejderha Yuvası, 6 farklı karakter sınıfı ve 70'ten fazla yetenek amblemi ile oldukça geniş bir savaşçı koleksiyonu içeriyor. İçlerinden birisini seçerek Kutsal Cennet'e giden gemiye yetişmek için soluksuz savaşlara katılacak, Kaderin kızı Rose ile macera dolu hikayelerde kendinizi bulacaksınız.

 

Oyundaki savaş alanları MMO arenalarından oluşuyor ve rakiplerinizin hepsi gerçek oyuncular tarafından yönetiliyor. RPG tabanlı karakter yönetimi sunan oyun, şimdiye kadarki Android RPG oyunları içerisinde en geniş serbest savaş yönetimi özelliğini oyunculara sunuyor. En sonunda ejderhayı yok edip zafer ilan edene kadar karakterinizi istediğiniz gibi geliştirme ve değiştirme şansınız var.

 

Ejderha Yuvası (Dragon Nest Türkiye) adıyla Google Play'de yayınlanan oyunun üst düzey grafik kalitesi savaşın heyecanını kesintisiz yaşamanızı sağlıyor. Oyun içerisinde bazı geliştirmeler ücretli, ancak onun dışında tüm bölümler tamamen ücretsiz durumda. Ejderha Yuvası (Dragon Nest Türkiye) APK dosyasını indirin ve özel karakterinizle birlikte yeteneklerinizi gösterin. İyi oyunlar.

Ejderha Yuvası ekran görüntüleri Ejderha Yuvası ekran görüntüleri Ejderha Yuvası ekran görüntüleri Ejderha Yuvası ekran görüntüleri Ejderha Yuvası ekran görüntüleri

Yorumlar

Ejderha Yuvası için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Ejderha Yuvası v1.3.1 için
en iyi oyun