Angry Birds Journey ikon

Angry Birds Journey APK

v2.0.0

Angry Birds Journey oyunuyla eğlenceli bir maceraya katılın.


Sinirli kuşlar yepyeni bir hikaye ile oyun severlerin karşısında. Bildiğiniz gibi Angry Birds serisinde bir dizi kuşla maceraya çıkıyor ve domuz sürüsüne karşı mücadele ediyor. Angry Birds Journey oyunundaki hikayede oyunun geleneksel kurgusuna yakın: Bu oyunda yavru kuşların olduğu yumurtaları kurtarmak için sapanınızı kullanıyorsunuz.


Yumurtaları kurtarmak için çözmeniz gereken birçok bulmaca var. Tabii ki bu bulmacaları kuşları sapanla fırlatarak çözmeniz gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken bulmaca üzerindeki yumurtalara zarar vermemek. Her bölümde farklı kurgu ve bulmaca yapısı olduğu için oyunu sıkılmadan oynayacağınıza emin olabilirsiniz.


Rovio ekibi tarafından geliştirilen oyun hem ücretsiz hem de klasik Angry Birds keyfini sürdürüyor. Sinirli kuşlarla yeni maceraya atılmak isterseniz Angry Birds Journey APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Angry Birds Journey nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Angry Birds Journey APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Angry Birds Journey ekran görüntüleri Angry Birds Journey ekran görüntüleri Angry Birds Journey ekran görüntüleri Angry Birds Journey ekran görüntüleri Angry Birds Journey ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder