Şirinler Epic Run ikon

Şirinler Epic Run APK

v2.2.1

Gargamel'in tüm şirinleri yakalamak için yaptığı büyü yüzünden tüm şirinler köyü ve dostların esir düştü, bir tek kurtulan sensin. Köyünü ve dostlarını kurtarmak için hemen harekete geçmelisin. Şirin dostlarını kurtarmak için Gargamel'den kaç ve şirin babanın kötü günler için sakladığı büyü araç ve gereçlerini toplayarak dostlarını kurtarmak için eğlenceli bir operasyon gerçekleştir.

 

Koşu oyunu şeklinde geliştirilen senaryoda birbirinden eğlenceli 100'den fazla koşu seviyesi seni bekliyor. Tüm seviyeleri gargamel ve kötü kedisine yakalanmadan geçebilirsen, köyün kahramanı sen olacaksın! Yapacağın tüm koşu parkurları arasında orman ve maden gibi egzotik yerler olduğu gibi Gargamel'in evi de var. En tehlikeli ve en önemli yerlerden birisi orası, çünkü Gargamel en çok şirini orada saklıyor; onları bulmalı ve yakalanmadan kurtarmalısın. İyi oyunlar!

Şirinler Epic Run ekran görüntüleri Şirinler Epic Run ekran görüntüleri Şirinler Epic Run ekran görüntüleri Şirinler Epic Run ekran görüntüleri Şirinler Epic Run ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni koşu bölgesi: Altın Çayır eklendi,

2 yeni şirin eklendi,

Oyun içi özel etkinlikler,

Yeni geliştirme seçenekleri,

Turnuvalar her oyuncuya açıldı.

Yorumlar

Şirinler Epic Run için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Şirinler Epic Run v2.2.1 için
Deniz olan bolumleri.kolaylastirin gecemiyorum.yoksa silicem oyunu lutfen