Youtubers Life 2 ikon

Youtubers Life 2 APK

v1.3.2.002

Youtubers Life 2 Açıklama

Youtubers Life 2 APK oyunuyla eğlenceli youtuber dünyasına adım atın.


NewTube City yeni youtuber'larını bekliyor. Kendi karakterinizi oluşturarak başlayacağınız oyunda ünlü bir fenomen gibi hareket edecek ve sanal içerikler oluşturacaksınız. Temsili bir YouTube kanalı üzerinden ilerleyeceğiniz oyunda geniş bir sanal dünya kurgusu bulunuyor. Bu kurguda kanalınızı ünlü hale getirecek trendleri keşfedecek ve diğer oyuncularla ilişkiler kurarak ünlü olma yolunda merdivenleri adım adım çıkacaksınız.


Youtuber olmak pek kolay bir iş değil. Her şeyden önce kanalınızla sürekli ilgilenmeniz gerekiyor. Özellikle fenomen olmak için kanal ağınızı hem arkadaş hem de rakiplerinizle desteklemeniz gerekiyor. Bu konuda başarılı olmanıza yardımcı olacak 30'dan fazla karakter var. Yetenekli bu karakterlerle işbirliği yaparak kanalınızı daha fazla insanın tanımasını sağlayabilirsiniz.


Kendi maceranızı eğlenceli sanal dünyada geliştirmenize imkan sağlayan Youtubers Life 2 oyunu hem ücretsiz hem de oynaması oldukça keyifli bir oyun. Youtubers Life 2 APK dosyasını ücretsiz indirin ve oyunu oynamaya hemen başlayın. İyi eğlenceler.

Youtubers Life 2 ekran görüntüleri Youtubers Life 2 ekran görüntüleri Youtubers Life 2 ekran görüntüleri Youtubers Life 2 ekran görüntüleri Youtubers Life 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.2.002

GeliştiriciRaiser Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 9.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.02.2023 - 20:47

Mağaza lisansı Ücretli

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme361

Dosya boyutu 1.01 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11282

GÜVENLİKİndireceğiniz Youtubers Life 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.UPlayOnline.YoutubersLife2

APK imzası: af3ddfbea040d26404c1ee1aac728d0e6019e709

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Youtubers Life 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Youtubers Life 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Youtubers Life 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder