Tam Olarak Bir Kahraman Değil! ikon

Tam Olarak Bir Kahraman Değil! APK

v1.0.12

Tam Olarak Bir Kahraman Değil, hikaye tabanlı geliştirilen eğlenceli bir Android macera oyunu.


Sıradan kahramanlardan sıkıldınız mı? Tam Olarak Bir Kahraman Değil oyununda Riley karakteri günlük hayatını yaşayan gizemli bir kahraman. Günlük hayatını yaşarken hayatta birçok adaletsizlikle karşılaşır ve bunları çözmek ister. Bu durumda görev size düşüyor. Olaylar karşısında bazı seçenekler karşınıza gelecek. Bunlar arasından istediğiniz seçeceksiniz ve seçiminize göre olayların seyri değişecek. Yani oyunun ve kahramanın kaderini sizin tercihleriniz belirleyecek.


Tam Olarak Bir Kahraman Değil'de karar vermek her zaman kolay değil. Sonraki sahneyi tahmin etmek oldukça zor, ancak her seçim size yeni bir oyunun kapısını açacak. Bu da hem oyunun heyecanını artırıyor hem de macerasını. Roman türü uzun hikayesi sayesinde severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Tam Olarak Bir Kahraman Değil! APK dosyasını indirin ve kahramanımızın macerasına ortak olun. İyi oyunlar.

Tam Olarak Bir Kahraman Değil! ekran görüntüleri Tam Olarak Bir Kahraman Değil! ekran görüntüleri Tam Olarak Bir Kahraman Değil! ekran görüntüleri Tam Olarak Bir Kahraman Değil! ekran görüntüleri Tam Olarak Bir Kahraman Değil! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder