PlanetCraft: Block Craft Games ikon

PlanetCraft: Block Craft Games APK

v4.11.3

PlanetCraft: Block Craft Games, blok ve build tarzını bir araya getiren fantastik bir Android macera oyunudur.


Blok inşa yapısına sahip olan PlanetCraft, kendi üç boyutlu dünyanızı oluşturacağınız bir kurguya sahip. Oyundaki amacınız ise çok keyifli: hayal gücünüzden yola çıkarak blok inşaları yapın ve dış dünyaya karşı hayatta kalmaya çalışın. PlanetCraft, tıpkı Minecraft gibi çok geniş bir oyun içeriğini oyunseverlerle buluşturuyor. Yani inşa etmek için kullanabileceğiniz birçok malzemeye sahipsiniz.


PlanetCraft neredeyse sonsuz bir haritayla geliyor. Bunun yanında diğer oyuncular tarafından geliştirilmiş haritalara da katılabilirsiniz. Çok oyunculu oynanan haritalarda oyuncuların birbirine karşı dikkatli olması şart. Aslında açık bir rekabet yok, ama her oyuncu, diğer oyuncunun inşa ettiği yapılara sahip olmak isteyebilir.


Oyunun en keyifli özelliği hem gerçek zamanlı çok oyuncu deneyimi sunması hem de kendi üç boyutlu dünyanızı inşa ederken geniş malzemeleri sizlere sunması. Örneğin, bu oyunda kendinize ait bir malikane inşa ettikten sonra vahşi hayattaki hayvanları evcilleştirerek onu bir çiftliğe dönüştürme şansınız var. Ayrıca doğadaki malzemelerden silah ve büyülü iksirler yaparak dünyanızı fantastik bir ortama dönüştürebilirsiniz.


Minecraft benzeri oyunlar arasında yer alan PlanetCraft: Block Craft Games, 8-bit piksel grafiklerle geliştirilmiş. PlanetCraft aynı zamanda büyük hayran kitlesine sahip olan craft ve building yapısını survive modu ile gayet başarılı bir şekilde harmanlamış. Bir nevi sanal dünya oluşturma oyunu diyebileceğiniz bu oyunu oynamak için PlanetCraft APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsizdir. İyi eğlenceler.

PlanetCraft: Block Craft Games ekran görüntüleri PlanetCraft: Block Craft Games ekran görüntüleri PlanetCraft: Block Craft Games ekran görüntüleri PlanetCraft: Block Craft Games ekran görüntüleri PlanetCraft: Block Craft Games ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder