Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) ikon

Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) APK

v0.5.6

Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) oyunu ile teröristlere karşı aksiyon dolu mücadeleye katılın.


Terörle mücadele ekibinin bir parçası olarak yer alacağınız bu oyunda aksiyon dolu görevler sizi bekliyor. Oyundaki genel amacınız terörist unsurları tespit etmek ve onları etkisiz hale getirmek. FPS modunda katılacağınız görevleri tamamlamak için kullanabileceğiniz onlarca silah modeli var. Keskin nişancı, tabanca, otomatik tüfek ve pompalı gibi olmazsa olmaz silahların yanında komando bıçağı ve el bombası gibi ek teçhizatlar da var. Yani operasyonda ihtiyacınız olan hemen her türlü silaha ulaşabiliyorsunuz. Göreve uygun olan silahı seçin ve teröristlere karşı çatışmaya başlayın.


Oyunun görev sistemi bölüm şeklinde ilerliyor. Birinci bölümdeki görevi bitirmeden diğer bölümlere geçme şansınız yok. Bu durum sizin için bir yerde iyi, çünkü bölümler ilerledikçe görevler zorlaşıyor. Eski bölümlerde tecrübe kazandıkça daha güçlü ve etkili mücadele veriyorsunuz.


Anti Terrorist Squad Shooting adıyla Google Play'de yer alan Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) milyonlarca oyuncunun severek oynadığı bir terörist savaşı oyunu. Komando rolünde teröristlere karşı savaşmak ve onları yenmek için Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. Oyunun grafikleri ve sezgisel kontrolleri oyun deneyimini en üst seviyeye çıkaracak kadar kaliteli. İyi oyunlar.

Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) ekran görüntüleri Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) ekran görüntüleri Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) ekran görüntüleri Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) ekran görüntüleri Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder