ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu ikon

ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu APK

v1.0.6

ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu Açıklama

ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu oyunu ile teröristlere karşı aksiyon dolu mücadeleye katılın.


Terörle mücadele ekibinin bir parçası olarak yer alacağınız bu oyunda aksiyon dolu görevler sizi bekliyor. Oyundaki genel amacınız terörist unsurları tespit etmek ve onları etkisiz hale getirmek. FPS modunda katılacağınız görevleri tamamlamak için kullanabileceğiniz onlarca silah modeli var. Keskin nişancı, tabanca, otomatik tüfek ve pompalı gibi olmazsa olmaz silahların yanında komando bıçağı ve el bombası gibi ek teçhizatlar da var. Yani operasyonda ihtiyacınız olan hemen her türlü silaha ulaşabiliyorsunuz. Göreve uygun olan silahı seçin ve teröristlere karşı çatışmaya başlayın.


Oyunun görev sistemi bölüm şeklinde ilerliyor. Birinci bölümdeki görevi bitirmeden diğer bölümlere geçme şansınız yok. Bu durum sizin için bir yerde iyi, çünkü bölümler ilerledikçe görevler zorlaşıyor. Eski bölümlerde tecrübe kazandıkça daha güçlü ve etkili mücadele veriyorsunuz.


Anti Terrorist Squad Shooting adıyla Google Play'de yer alan ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu milyonlarca oyuncunun severek oynadığı bir terörist savaşı oyunu. Komando rolünde teröristlere karşı savaşmak ve onları yenmek için ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. Oyunun grafikleri ve sezgisel kontrolleri oyun deneyimini en üst seviyeye çıkaracak kadar kaliteli. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu ekran görüntüleri ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu ekran görüntüleri ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu ekran görüntüleri ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu ekran görüntüleri ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.6

GeliştiriciTechouse Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi13.06.2020 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme85

Dosya boyutu 95.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10455

GÜVENLİKİndireceğiniz ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.thg.antiterroristsquadshooting

APK imzası: 784a91c4f3e6451427a10b9813d213f06c0daf0d

ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm ATSS Çevrimdışı Atış Oyunu versiyonları:
  • 1. Terörle Mücadele Kadrosu Çekimi (ATSS) v0.5.6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder