Angry Birds Seasons ikon

Angry Birds Seasons APK

v6.6.2

Oyun sektöründe büyük başarılara ulaşan ve artık bir klasik olan Angry Birds Seasons ile Android kullanıcıları için sezon çeşitliliği sunuyor.


Asıl seriden çok farklı bir oyun yapısına sahip olmayan Angry Birds Seasons'da kötü kıyafetler ve kamuflajlar kuşanmış olan yeşil domuzları isabet almaya çalışıyorsunuz. Bu sefer domuzları vurma amacınız domuzların arka tarafındaki minik kuşların sevgilisini kurtarmak.


Seviyelerin yeterliliği, muhteşem grafik ve ses kalitesiyle eğlenceli zamanlar geçireceğiniz oyunda 28 değişik tema yer alıyor. Her temanın da kendi tasarımına özel ödüleri bulunuyor, bu ödül ve parapuanları toplayarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Angry Birds Seasons ekran görüntüleri Angry Birds Seasons ekran görüntüleri Angry Birds Seasons ekran görüntüleri Angry Birds Seasons ekran görüntüleri Angry Birds Seasons ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Angry Birds Seasons APK yeni güncellemesiyle oynanışı etkileyen sorunlar düzeltilmiş.

Yorumlar

Angry Birds Seasons için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Angry Birds Seasons v4.1.1 için
on numağa
Ziyaretçi6 yıl önce Angry Birds Seasons v4.1.1 için
süpeğ tatlı sey
Ziyaretçi7 yıl önce Angry Birds Seasons v4.1.1 için
çok iyi
Ziyaretçi9 yıl önce Angry Birds Seasons v2.2.0 için
nasıl indiricem ?
Ziyaretçi9 yıl önce Angry Birds Seasons v2.2.0 için
cok guzel bir oyun