Minecraft Education Edition ikon

Minecraft Education Edition APK

v1.19.52.0

Minecraft Education Edition Açıklama

Minecraft Education Edition, popüler sandbox oyunu Minecraft'ın eğitim temelli geliştirilmiş sürümüdür.


Minecraft Education Edition'da oyun oynayarak öğrenme esas alınmıştır. Oyun içerisinde eğitimi teşvik eden tarzda görevler bulunuyor, örneğin matematik konularını içeren görevleri tamamlayarak matematik dersi için alıştırma yapmış oluyorsunuz. Normal Minecraft APK sürümü ile Education Edition sürümü arasında oyun modları farklılık gösteriyor. Çünkü Minecraft Eğitim Sürümü modları genel olarak öğrenme amacı düşünerek geliştirilmiş. Bu modlar arasında kod oluşturucu oldukça popüler. Bu bölümde programlama öğrenebilir ve alıştırma yapabilirsiniz.


Minecraft Education Edition (Minecraft Eğitim Sürümü) oyununda çok oyunculu mod, çapraz platform, Javascript ve Python desteği bulunuyor. Oyuncuların kodlama ve programlama öğrenmesi için oyun aracılığıyla öğretme metodunu destekleyen bu oyunda sınırsız içerik sizleri bekliyor. Minecraft oynarken aynı zamanda öğrenmek istiyorsanız, Minecraft Education Edition tam size göre. Minecraft Education Edition APK dosyasını ücretsiz indir ve hemen oynamaya başla. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Minecraft Education Edition APK son sürüm güncellemesinde Vahşi Doğa geliştirmeleri yapılmış.

Minecraft Education Edition ekran görüntüleri Minecraft Education Edition ekran görüntüleri Minecraft Education Edition ekran görüntüleri Minecraft Education Edition ekran görüntüleri Minecraft Education Edition ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.19.52.0

GeliştiriciMojang

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi22.11.2022 - 11:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1967

Dosya boyutu 456 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11204

GÜVENLİKİndireceğiniz Minecraft Education Edition APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.mojang.minecraftedu

APK imzası: 7885af448ec392c58ef03ac716631a2ea0106423

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Minecraft Education Edition oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Minecraft Education Edition nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Minecraft Education Edition APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Minecraft Education Edition ipuçları

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.4

9 kullanıcı oyuna göre

Minecraft Education Edition için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Minecraft Education Edition v1.19.52.0 için
Gözəl
Ziyaretçi1 yıl önce Minecraft Education Edition v1.18.42.0 için

Çok iyi