Maps for Minecraft PE ikon

Maps for Minecraft PE

v16.9

Maps for Minecraft PE; sanal dünya oyunu Minecraft'a ek harita ekleyen ve onlarca mini oyun içeren oldukça başarılı bir yardımcı oyundur.

 

Oyunun en ilgi çeken özelliği içerisinde 30 binden fazla Minecraft haritası olması. Bunlar arasında Minecraft Clash of Clans haritası, GTA haritası ve Dropper MAP milyonlarca oyuncunun seçtiği haritalar. Her haritanın ekran görüntüsü ve açıklaması olması da seçim yapmayı kolaylaştırıyor.

 

Maps for Minecraft PE'nin başarılı bir diğer özelliği de kendi haritanızı yapabiliyor olmanız. Ancak bunun için profesyonel bir düzenleyici olmanız gerek. Eğer kendinize güveniyorsanız Minecraft için kendi haritanızı yapabilir ve diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.

 

Oyunun grafikleri Minecraft'la uyumlu ve piksel tarza sahip. Tamamen ücretsiz olması da oyuncular için iyi. Maps for Minecraft PE APK dosyasını hemen indirin ve haritanızı seçerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv16.9

GeliştiriciTom Bailey

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi06.10.2018 - 12:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme484

Dosya boyutu 6.08 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9070

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Kullanıcı resmi
Ziyaretçi7 gün önce Maps for Minecraft PE v16.9 için
Minecraft yükle ve bu uygulamadan harita indirince mapi calistiracak uygulama bulunamadi diyor hangi surum gerekli