Maps for Minecraft PE ikon

Maps for Minecraft PE APK

v19.0

Maps for Minecraft PE; sanal dünya oyunu Minecraft'a ek harita ekleyen ve onlarca mini oyun içeren oldukça başarılı bir yardımcı oyundur.

 

Oyunun en ilgi çeken özelliği içerisinde 30 binden fazla Minecraft haritası olması. Bunlar arasında Minecraft Clash of Clans haritası, GTA haritası ve Dropper MAP milyonlarca oyuncunun seçtiği haritalar. Her haritanın ekran görüntüsü ve açıklaması olması da seçim yapmayı kolaylaştırıyor.

 

Maps for Minecraft PE'nin başarılı bir diğer özelliği de kendi haritanızı yapabiliyor olmanız. Ancak bunun için profesyonel bir düzenleyici olmanız gerek. Eğer kendinize güveniyorsanız Minecraft için kendi haritanızı yapabilir ve diğer oyuncularla oynayabilirsiniz.

 

Oyunun grafikleri Minecraft'la uyumlu ve piksel tarza sahip. Tamamen ücretsiz olması da oyuncular için iyi. Maps for Minecraft PE APK dosyasını hemen indirin ve haritanızı seçerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri Maps for Minecraft PE ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun arayüzü tamamen yenilenmiş,

Karanlık Mod eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Maps for Minecraft PE için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Maps for Minecraft PE v16.9 için
Minecraft yükle ve bu uygulamadan harita indirince mapi calistiracak uygulama bulunamadi diyor hangi surum gerekli