MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses ikon

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses APK

v6.3.0f

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses ile büyülü bir macera sizi bekliyor.


My Little Pony isimli animasyon filmiyle aynı hikayeye sahip olan oyunda sevimli midilli atlarının macerasına ortak oluyorsunuz. Oyun içinde birçok mini oyun var. Sparkle ile top zıplatma, Rainbow Dash ve sihirli kanatları kullanacağınız mini oyunlarda sevimli karakterlerle birlikte eğlenerek zaman geçiriyorsunuz. Sadece bu kadar değil, sahip olduğunuz atların tüm bakımlarını sizin yapmanız gerekiyor, ayrıca onların süslü giysileri, saç modelleri ve popüler moda kreasyonlarını da tamamlamaya çalışıyorsunuz.


Gameloft ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses APK dosyasını indirip hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses ekran görüntüleri MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses ekran görüntüleri MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses ekran görüntüleri MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses ekran görüntüleri MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MY LITTLE PONY APK güncel sürümü ile iki yeni hikaye oyuna eklenmiş. Pony'lerin yeni hikayelerini keşfetmek için oyunu güncellemeniz yeterli.

Yorumlar

MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses v6.3.0f için
napıcam acaba
Ziyaretçi2 yıl önce MY LITTLE PONY: Büyülü Prenses v6.3.0f için
Napicamı bilmiyorum yardım