Hello Neighbor ikon

Hello Neighbor APK

v1.0

Hello Neighbor komşunuzun evine gizlice girerek onun sırlarını açığa çıkardığınız başarılı bir korku oyunudur. Hello Neighbor APK dosyasını indirerek bu gizlilik dolu oyunu oynamaya başlayın.

 

Yapay zeka fiziği üzerine geliştirilen oyunun hikayesi oldukça fantastik ve korkutucu. Evinde sırlar saklayan gizemli bir komşunuz var ve onun sırlarını açığa çıkarmak sizin göreviniz. Komşunuz ise oldukça dikkatli ve tüm önemleri almış. Eve girdiğiniz andan itibaren çok sessiz olmanız şart. En küçük bir çıtırtı bile komşunun uyanmasına sebep olacak ve sizi yakalamaya çalışacak. Yakalanmamak için kaçmanız gerektiğinde tuzaklara dikkat edin, çünkü komşunuz evin birçok yerine tuzak kurmuş durumda.

 

Hello Neighbor HD kalitede grafikleri ile gayet akıcı bir deneyim sunuyor. Tamamen ücretsiz olan Android korku oyununu oynamak için Hello Neighbor APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Hello Neighbor nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hello Neighbor APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri

Yorumlar

Hello Neighbor için toplam 73 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 gün önce Hello Neighbor v1.0 için
Yüklü cem annemin telefonunda var çoook eylenceli
Ziyaretçi15 gün önce Hello Neighbor v1.0 için
Sesegel çocuk oynuyordu onlardan gördüm ve okadar güzel bir oyun ki yükleyin mükemmel
Ziyaretçi18 gün önce Hello Neighbor v1.0 için
cepdeden minecraft da indirdim bunu da indireceğim
Ziyaretçi22 gün önce Hello Neighbor v1.0 için
çok güzel efsane vidyosunu izledim ama indiremedim nasıl indirilir anlatırmısınız
Ziyaretçi1 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
1 saate beklediğime ve uğraştığıma değer mi? Değer. Değmez.