Hello Neighbor ikon

Hello Neighbor

v1.0

Hello Neighbor komşunuzun evine gizlice girerek onun sırlarını açığa çıkardığınız başarılı bir korku oyunudur. Hello Neighbor APK dosyasını indirerek bu gizlilik dolu oyunu oynamaya başlayın.

 

Yapay zeka fiziği üzerine geliştirilen oyunun hikayesi oldukça fantastik ve korkutucu. Evinde sırlar saklayan gizemli bir komşunuz var ve onun sırlarını açığa çıkarmak sizin göreviniz. Komşunuz ise oldukça dikkatli ve tüm önemleri almış. Eve girdiğiniz andan itibaren çok sessiz olmanız şart. En küçük bir çıtırtı bile komşunun uyanmasına sebep olacak ve sizi yakalamaya çalışacak. Yakalanmamak için kaçmanız gerektiğinde tuzaklara dikkat edin, çünkü komşunuz evin birçok yerine tuzak kurmuş durumda.

 

Hello Neighbor HD kalitede grafikleri ile gayet akıcı bir deneyim sunuyor. Tamamen ücretsiz olan Android korku oyununu oynamak için Hello Neighbor APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Hello Neighbor nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hello Neighbor APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiricitinyBuild

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.10.2018 - 15:08

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme37640

Dosya boyutu 957 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9062

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 gün önce Hello Neighbor v1.0 için
Abi ş 6 edge telefon android 7 bişi olurmu
Ziyaretçi1 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
Eyer aciloraa allah icin sevinirim
Ziyaretçi1 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
Abicim Nası yüklücez
Ziyaretçi3 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
Tabletten oluyorum benim tablet galaksi tab 3
Ziyaretçi3 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
Tableteindiriyormu Acaba