Hello Neighbor ikon

Hello Neighbor APK

v1.0

Hello Neighbor komşunuzun evine gizlice girerek onun sırlarını açığa çıkardığınız başarılı bir korku oyunudur. Hello Neighbor APK dosyasını indirerek bu gizlilik dolu oyunu oynamaya başlayın.

 

Yapay zeka fiziği üzerine geliştirilen oyunun hikayesi oldukça fantastik ve korkutucu. Evinde sırlar saklayan gizemli bir komşunuz var ve onun sırlarını açığa çıkarmak sizin göreviniz. Komşunuz ise oldukça dikkatli ve tüm önemleri almış. Eve girdiğiniz andan itibaren çok sessiz olmanız şart. En küçük bir çıtırtı bile komşunun uyanmasına sebep olacak ve sizi yakalamaya çalışacak. Yakalanmamak için kaçmanız gerektiğinde tuzaklara dikkat edin, çünkü komşunuz evin birçok yerine tuzak kurmuş durumda.

 

Hello Neighbor HD kalitede grafikleri ile gayet akıcı bir deneyim sunuyor. Tamamen ücretsiz olan Android korku oyununu oynamak için Hello Neighbor APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Hello Neighbor nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hello Neighbor APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri Hello Neighbor ekran görüntüleri

Yorumlar

Hello Neighbor için toplam 62 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 gün önce Hello Neighbor v1.0 için
Oyın indirilmesi çok uzunsürüyor
Ziyaretçi5 gün önce Hello Neighbor v1.0 için
Lütfen Hello neighbor u her cihaza uyumlu yapın yüklenilmiyor cihazla uyumlu olmadığı için
Ziyaretçi1 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
Telefonum A70 en baba telefon açılıyor uygulama yüklenmedi diyor
Ziyaretçi3 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
Abi hello nighbor samsung galxiy J5 şe uyumlu yapın
Ziyaretçi2 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
Nasıl yapıyorsun uyumlu program mı
Ziyaretçi3 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
Abi hello neighbor neden cepdeden yüklendiğimde dosyalarımda açılmıyor
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 ay önce Hello Neighbor v1.0 için
XAPK dosyası olduğu için direk açılmaz. Üst kısımda nasıl kurulacağını açıkladık, ona göre kurulum yapmanız gerekiyor.