BRIXITY Sandbox & Multiplayer ikon

BRIXITY Sandbox & Multiplayer APK

v2.2.02

BRIXITY Sandbox & Multiplayer Açıklama

BRIXITY Sandbox & Multiplayer APK oyunu ile kendi dünyanızı ve şehrinizi kurmaya başlayın.


Android sandbox oyunları arasında yer alan BRIXITY geleceğin sanal dünyasını telefonunuza getiriyor. 2523 yılında geçen bu oyun kurgusunda kendi şehrinizi inşa ederek ilerliyorsunuz. Brix adındaki maddelerden kurtaracağınız her maddeyi şehrinizde kullanabilirsiniz. Minecraft ve ROBLOX gibi macera dolu olan BRIXITY kendi oyun haritanızı oluşturarak hayal edebileceğiniz her şeyi tasarlamanızı sağlayan tüm özelliklere ve donanımlara sahip.


Hayalinizdeki şehri tasarlamak ister miydiniz? BRIXITY ile hayalinizdeki her şeyi inşa etmeniz mümkün. Üstelik kuracağınız şehirlerde doğada yaşayan sevimli canlılar size eşlik edecek. Eşek, köpek, tavuk gibi evcil hayvanların yanında vahşi hayvanlar da oyunda yer alıyor. Bunların hepsini görmek için oyundaki sonsuz haritayı keşfetmeniz şart. Hem kendi inşa ettiğiniz hem de diğer oyuncuların inşa ettiği haritalarda sınırsız macera ve heyecan sizi bekliyor.


Devsisters oyun stüdyosu tarafından geliştirilen BRIXITY ücretsiz olarak oynanıyor. Kendi sanal dünyanızı geliştirmek ve tasarlamak için BRIXITY APK dosyasını hemen indirip kurun ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

BRIXITY Sandbox & Multiplayer ekran görüntüleri BRIXITY Sandbox & Multiplayer ekran görüntüleri BRIXITY Sandbox & Multiplayer ekran görüntüleri BRIXITY Sandbox & Multiplayer ekran görüntüleri BRIXITY Sandbox & Multiplayer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.02

GeliştiriciDevsisters Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 gün önce

Eklenme tarihi08.06.2024 - 12:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 518 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11656

GÜVENLİKİndireceğiniz BRIXITY Sandbox & Multiplayer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.devsisters.brixity

APK imzası: 1e7302ce6f0f56fe58dac22c000bef48c020255f

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

BRIXITY Sandbox & Multiplayer oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

BRIXITY Sandbox & Multiplayer nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. BRIXITY Sandbox & Multiplayer APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder