Clumsy Ninja ikon

Clumsy Ninja APK

v1.31.0

Clumsy Ninja APK oyunu ile kahraman ve sakar ninjanın hikayesine ortak olun.


Clumsy Ninja macera dolu hikayesine sahip eğlenceli bir karakter yetiştirme oyunu. Oyundaki karakterimiz sakarlığıyla ünlü ninja adayı sevimli bir karakter. Size düşen görev ninjanın yeteneklerini, hareketlerini ve eğitimini geliştirmek. Bir yerde göreviniz ninjanın hayatını kontrol etmek.


Clumsy Ninja'da ninja karakterinizi yetiştirirken macera dolu görevler sizi bekliyor. Bu macerada ustanızla birlikte yolculuğa çıkacak ve ninja görevlerini tamamlayarak ödül puanlarını toplamaya çalışacaksınız. Kazandığınız ödül puanlarını ister ninjanıza oyuncak almak için isterseniz de yeni kuşak ninja kıyafetleri almak için kullanabilirsiniz.


Sanal karakter yetiştirme oyunları arasında oldukça popüler olan Clumsy Ninja yapay zeka desteği ile beraber kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor. Clumsy Ninja APK dosyasını ücretsiz indirerek ninjanızı yetiştirmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Clumsy Ninja nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Clumsy Ninja APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Clumsy Ninja ekran görüntüleri Clumsy Ninja ekran görüntüleri Clumsy Ninja ekran görüntüleri Clumsy Ninja ekran görüntüleri Clumsy Ninja ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder