Clumsy Ninja ikon

Clumsy Ninja APK

v1.31.0

Clumsy Ninja Açıklama

Clumsy Ninja APK oyunu ile kahraman ve sakar ninjanın hikayesine ortak olun.


Clumsy Ninja macera dolu hikayesine sahip eğlenceli bir karakter yetiştirme oyunu. Oyundaki karakterimiz sakarlığıyla ünlü ninja adayı sevimli bir karakter. Size düşen görev ninjanın yeteneklerini, hareketlerini ve eğitimini geliştirmek. Bir yerde göreviniz ninjanın hayatını kontrol etmek.


Clumsy Ninja'da ninja karakterinizi yetiştirirken macera dolu görevler sizi bekliyor. Bu macerada ustanızla birlikte yolculuğa çıkacak ve ninja görevlerini tamamlayarak ödül puanlarını toplamaya çalışacaksınız. Kazandığınız ödül puanlarını ister ninjanıza oyuncak almak için isterseniz de yeni kuşak ninja kıyafetleri almak için kullanabilirsiniz.


Sanal karakter yetiştirme oyunları arasında oldukça popüler olan Clumsy Ninja yapay zeka desteği ile beraber kusursuz bir oyun deneyimi sunuyor. Clumsy Ninja APK dosyasını ücretsiz indirerek ninjanızı yetiştirmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Clumsy Ninja ekran görüntüleri Clumsy Ninja ekran görüntüleri Clumsy Ninja ekran görüntüleri Clumsy Ninja ekran görüntüleri Clumsy Ninja ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.31.0

GeliştiriciNaturalMotionGames Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi31.07.2020 - 15:05

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme4315

Dosya boyutu 170 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10528

GÜVENLİKİndireceğiniz Clumsy Ninja APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.naturalmotion.clumsyninja

APK imzası: a4bab3159602805448c33e693360b8a2ba2327ec

Clumsy Ninja eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Clumsy Ninja versiyonları:
  • 1. Clumsy Ninja v1.22.1

Clumsy Ninja nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Clumsy Ninja APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.1

10 kullanıcı oyuna göre

Clumsy Ninja için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Clumsy Ninja v1.22.1 için
1.27.0 sürümünü yapın lütfen
Ziyaretçi8 yıl önce Clumsy Ninja v1.22.1 için
Lütfen para hileli versiyonunuda yapin size guveniyorum