3D Ball: Balance War v1.0.1.3 ikon

3D Ball: Balance War v1.0.1.3 APK

3D Ball: Balance War v1.0.1.3 Açıklama

43mb'lik bir 3D Ball Balance oyunudur. İçerisinde oldukça uzun ve zorlayıcı 13 bölüm vardır. Diğer oyunların kullandığı hareket motorunun çok üstünde bir oynayış sunar.  Reklama boğulmamış bu oyunda sadece oyun içinde yukarıda bir reklam vardır. Ne girişte ne de öldüğünüzde reklam çıkar. Zorunlu izlettirilen videolu reklamlar yoktur. Oyunda can sınırlaması yoktur, dilendiğiniz kadar düşebilirsiniz.

 

Oyun içi market sistemi vardır ve siz bu markette oyunda topladığınız altın ve elmaslarla alışveriş yapabilmektesiniz. 2 tür check-point sunulan bu oyunda yerleşik check-pointler sizi bir adım daha ileriye taşırken istediğiniz anda kullanabileceğiniz instant check-pointler ise size özgür bir strateji kurmanızı sağlar. Oyun sürekli olarak güncellenmekte ve bir çok mod eklenmek için geliştirilmektedir.

Dosya bilgileri

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 yıl önce

Eklenme tarihi16.04.2016 - 15:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme416

Dosya boyutu 43.7 MB

PaylaşanLehmanNarenci

CepdeID 6926

GÜVENLİKİndireceğiniz 3D Ball: Balance War v1.0.1.3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ball3dwarmetu

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

3D Ball: Balance War v1.0.1.3 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
LehmanNarenci8 yıl önce
İndiren arkadaşlara çokça teşekkür ederim. Eğer google play üzerinden indirirseniz, bizi de sıralamada üste çekmiş olursunuz. Şimdiden herkese sonsuz teşekkür ederim.