3D Ball: Balance War v1.0.1.3 ikon

3D Ball: Balance War v1.0.1.3 APK

43mb'lik bir 3D Ball Balance oyunudur. İçerisinde oldukça uzun ve zorlayıcı 13 bölüm vardır. Diğer oyunların kullandığı hareket motorunun çok üstünde bir oynayış sunar.  Reklama boğulmamış bu oyunda sadece oyun içinde yukarıda bir reklam vardır. Ne girişte ne de öldüğünüzde reklam çıkar. Zorunlu izlettirilen videolu reklamlar yoktur. Oyunda can sınırlaması yoktur, dilendiğiniz kadar düşebilirsiniz.

 

Oyun içi market sistemi vardır ve siz bu markette oyunda topladığınız altın ve elmaslarla alışveriş yapabilmektesiniz. 2 tür check-point sunulan bu oyunda yerleşik check-pointler sizi bir adım daha ileriye taşırken istediğiniz anda kullanabileceğiniz instant check-pointler ise size özgür bir strateji kurmanızı sağlar. Oyun sürekli olarak güncellenmekte ve bir çok mod eklenmek için geliştirilmektedir.

Yorumlar

3D Ball: Balance War v1.0.1.3 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
LehmanNarenci5 yıl önce
İndiren arkadaşlara çokça teşekkür ederim. Eğer google play üzerinden indirirseniz, bizi de sıralamada üste çekmiş olursunuz. Şimdiden herkese sonsuz teşekkür ederim.