Level Craft: Exploration ikon

Level Craft: Exploration APK

v1.1.5

Level Craft: Exploration Açıklama

Level Craft: Exploration ile macera dolu sanal dünya sizi bekliyor.


8-bit grafiklerle geliştirilen oyun açık bir harita ve geniş bir özgürlük alanı sunuyor. Blok yapılarını kullanarak şehrinize her şeyi kurabilir ve kendi sanal dünyanızı oluşturabilirsiniz. Minecraft ve ROBLOX'a benzeyen oyun yapısı Level Craft: Exploration'ı öne çıkaran en önemli özelliği. Haritanızı kurduktan sonra kendinize kalacak bir yer inşa etmeniz ve adadaki yabani hayvanlardan korunmanız gerekiyor. Daha sonra adım adım sanal dünyanızın gizli yerlerini keşfetmeye başlıyorsunuz.


Level Craft: Exploration Hayatta kalma, yaratılış, uçuş, gündüz ve gece modlarıyla oyunculara gayet eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Bu modların hepsi kendine ait bir hikayeye sahip olduğu için yerine getirmeniz görevler ve oyun aşamaları birbirinden tamamen farklı. Bu da oyunu oldukça eğlenceli hale getiriyor.


8-bit grafik yapısı ve kaliteli blok dokusu içeren oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Minecraft ve benzeri oyunlara ilgi duyuyorsanız, Level Craft: Exploration sizin için çok iyi bir alternatif olabilir. Level Craft: Exploration APK dosyasını indirerek kendi sanal dünyanızı oluşturmaya hemen başlayın. İyi eğlenceler.

Level Craft: Exploration ekran görüntüleri Level Craft: Exploration ekran görüntüleri Level Craft: Exploration ekran görüntüleri Level Craft: Exploration ekran görüntüleri Level Craft: Exploration ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.5

GeliştiriciHelgaStudio333

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi26.03.2018 - 12:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme757

Dosya boyutu 13.0 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8507

GÜVENLİKİndireceğiniz Level Craft: Exploration APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Levelcraft.HelSt

APK imzası: aa412f11885cf6ce9d3a9806b3a86b601b17e395

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

7 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder