Level Craft: Exploration ikon

Level Craft: Exploration

v1.1.5

Level Craft: Exploration ile macera dolu sanal dünya sizi bekliyor.

 

8-bit grafiklerle geliştirilen oyun açık bir harita ve geniş bir özgürlük alanı sunuyor. Blok yapılarını kullanarak şehrinize her şeyi kurabilir ve kendi sanal dünyanızı oluşturabilirsiniz. Minecraft ve ROBLOX'a benzeyen oyun yapısı Level Craft: Exploration'ı öne çıkaran en önemli özelliği. Haritanızı kurduktan sonra kendinize kalacak bir yer inşa etmeniz ve adadaki yabani hayvanlardan korunmanız gerekiyor. Daha sonra adım adım sanal dünyanızın gizli yerlerini keşfetmeye başlıyorsunuz.

 

Level Craft: Exploration Hayatta kalma, yaratılış, uçuş, gündüz ve gece modlarıyla oyunculara gayet eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Bu modların hepsi kendine ait bir hikayeye sahip olduğu için yerine getirmeniz görevler ve oyun aşamaları birbirinden tamamen farklı. Bu da oyunu oldukça eğlenceli hale getiriyor.

 

8-bit grafik yapısı ve kaliteli blok dokusu içeren oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Minecraft ve benzeri oyunlara ilgi duyuyorsanız, Level Craft: Exploration sizin için çok iyi bir alternatif olabilir. Level Craft: Exploration APK dosyasını indirerek kendi sanal dünyanızı oluşturmaya hemen başlayın. İyi eğlenceler.

Level Craft: Exploration ekran görüntüleri Level Craft: Exploration ekran görüntüleri Level Craft: Exploration ekran görüntüleri Level Craft: Exploration ekran görüntüleri Level Craft: Exploration ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.5

GeliştiriciHelgaStudio333

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi26.03.2018 - 12:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme245

Dosya boyutu 12.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8507

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder