Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ikon

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları APK

v1.0

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları Açıklama

Efsane Türk komutanı Ertuğrul, Ertuğrul Gazi Amanos Dağları oyununda yepyeni bir mücadeleye girişiyor.

 

Türkiye'nin güneyindeki Amanos Dağları'nda geçen oyun hikayesinde Haçlılara ve obadaki hainlere karşı harekeye geçiyor ve onları yok etmeye çalışıyorsunuz. Ertuğrul Gazi'yi kontrol edeceğiniz bu savaşta Alpler de size yardımcı oluyor. Geniş bir savaş haritası içeren oyun hem dağ hem de köy çevre modellemesinde oldukça başarılı. 22 bölüme yayılan savaşların farklı çevre tasarımına ve savaş hikayesine sahip olması oyunun sürükleyiciliğini arttırıyor.

 

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları'nda kullanılan grafikler gayet kaliteli ve akıcı bir görüntü sergiliyor. Oyunun tek olumsuz yanı 2 GB RAM'e ihtiyaç duyması. Eğer akıllı cihazınızın kullanılabilir RAM'i 2 GB'tan küçükse takılma sorunları yaşayabilirsiniz. Ücretsiz geliştirilen oyuna ait APK dosyasını indirerek Ertuğrul Gazi'nin Amanos Dağlarındaki savaşına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciMoonstargame

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi15.01.2018 - 22:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3294

Dosya boyutu 100 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8141

GÜVENLİKİndireceğiniz Ertuğrul Gazi Amanos Dağları APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Moonstargame.Ertugrulgazi

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.0

15 kullanıcı oyuna göre

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Ertuğrul Gazi Amanos Dağları v1.0 için
Oyun baya güzel
Ziyaretçi3 yıl önce Ertuğrul Gazi Amanos Dağları v1.0 için
Ben bu oyunu yükliyemedim
Ziyaretçi4 yıl önce Ertuğrul Gazi Amanos Dağları v1.0 için
Tik