Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ikon

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları

v1.0

Efsane Türk komutanı Ertuğrul, Ertuğrul Gazi Amanos Dağları oyununda yepyeni bir mücadeleye girişiyor.

 

Türkiye'nin güneyindeki Amanos Dağları'nda geçen oyun hikayesinde Haçlılara ve obadaki hainlere karşı harekeye geçiyor ve onları yok etmeye çalışıyorsunuz. Ertuğrul Gazi'yi kontrol edeceğiniz bu savaşta Alpler de size yardımcı oluyor. Geniş bir savaş haritası içeren oyun hem dağ hem de köy çevre modellemesinde oldukça başarılı. 22 bölüme yayılan savaşların farklı çevre tasarımına ve savaş hikayesine sahip olması oyunun sürükleyiciliğini arttırıyor.

 

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları'nda kullanılan grafikler gayet kaliteli ve akıcı bir görüntü sergiliyor. Oyunun tek olumsuz yanı 2 GB RAM'e ihtiyaç duyması. Eğer akıllı cihazınızın kullanılabilir RAM'i 2 GB'tan küçükse takılma sorunları yaşayabilirsiniz. Ücretsiz geliştirilen oyuna ait APK dosyasını indirerek Ertuğrul Gazi'nin Amanos Dağlarındaki savaşına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciMoonstargame

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi15.01.2018 - 22:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1531

Dosya boyutu 98.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8141

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder