Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ikon

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları APK

v1.0

Efsane Türk komutanı Ertuğrul, Ertuğrul Gazi Amanos Dağları oyununda yepyeni bir mücadeleye girişiyor.

 

Türkiye'nin güneyindeki Amanos Dağları'nda geçen oyun hikayesinde Haçlılara ve obadaki hainlere karşı harekeye geçiyor ve onları yok etmeye çalışıyorsunuz. Ertuğrul Gazi'yi kontrol edeceğiniz bu savaşta Alpler de size yardımcı oluyor. Geniş bir savaş haritası içeren oyun hem dağ hem de köy çevre modellemesinde oldukça başarılı. 22 bölüme yayılan savaşların farklı çevre tasarımına ve savaş hikayesine sahip olması oyunun sürükleyiciliğini arttırıyor.

 

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları'nda kullanılan grafikler gayet kaliteli ve akıcı bir görüntü sergiliyor. Oyunun tek olumsuz yanı 2 GB RAM'e ihtiyaç duyması. Eğer akıllı cihazınızın kullanılabilir RAM'i 2 GB'tan küçükse takılma sorunları yaşayabilirsiniz. Ücretsiz geliştirilen oyuna ait APK dosyasını indirerek Ertuğrul Gazi'nin Amanos Dağlarındaki savaşına katılabilirsiniz. İyi oyunlar.

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri Ertuğrul Gazi Amanos Dağları ekran görüntüleri

Yorumlar

Ertuğrul Gazi Amanos Dağları için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce Ertuğrul Gazi Amanos Dağları v1.0 için
Tik