Tsuki Adventure ikon

Tsuki Adventure APK

v1.13

Tsuki Adventure oyunuyla sevimli tavşanın hayatına ortak olun.


Macera ve simülasyon kurgusunu başarıyla bir araya getiren Tsuki Adventure'da sevimli tavşan Tsuki'nin hayatına ortak oluyorsunuz. Tam bir insan gibi yaşayan Tsuki, havuç çiftliğini köyüne dönerek orada yaşamaya başlıyor. En önemli özelliği ise, sizin bulunduğunuz gece gündüz gibi bir hayatı var. Yani, siz akşam saatindeyseniz, Tsuki de akşam saatinde oluyor. Bu nedenle oyunda yapmanız gerekenler sizin hayatınızla aynı zamanda ilerliyor.


Tsuki'nin sahip olduğu çiftlikte havuç tarlasıyla ilgilenmek, derede balık tutmak, diğer hayvan karakterlerle birlikte eğlenceli zamanlar geçirmek gibi görevler var. Ancak bunların hepsiyle ilgilenmek zorunda değilsiniz. Tsuki kendi görevini kendisi yapabiliyor; sadece onu yalnız bırakmamaya dikkat etmeniz yeterli.


Android ekosisteminde simülasyon tarzında birçok sosyal hayat oyunu var. Ancak Tsuki Adventure hem kendine has kurgusu hem de akıcı oyun hikayesi ile çok farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Tamamen ücretsiz sunulan oyunu oynamak için Tsuki Adventure APK dosyasını indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tsuki Adventure nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tsuki Adventure APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tsuki Adventure ekran görüntüleri Tsuki Adventure ekran görüntüleri Tsuki Adventure ekran görüntüleri Tsuki Adventure ekran görüntüleri Tsuki Adventure ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder