Tsuki Adventure ikon

Tsuki Adventure APK

v1.13

Tsuki Adventure Açıklama

Tsuki Adventure oyunuyla sevimli tavşanın hayatına ortak olun.


Macera ve simülasyon kurgusunu başarıyla bir araya getiren Tsuki Adventure'da sevimli tavşan Tsuki'nin hayatına ortak oluyorsunuz. Tam bir insan gibi yaşayan Tsuki, havuç çiftliğini köyüne dönerek orada yaşamaya başlıyor. En önemli özelliği ise, sizin bulunduğunuz gece gündüz gibi bir hayatı var. Yani, siz akşam saatindeyseniz, Tsuki de akşam saatinde oluyor. Bu nedenle oyunda yapmanız gerekenler sizin hayatınızla aynı zamanda ilerliyor.


Tsuki'nin sahip olduğu çiftlikte havuç tarlasıyla ilgilenmek, derede balık tutmak, diğer hayvan karakterlerle birlikte eğlenceli zamanlar geçirmek gibi görevler var. Ancak bunların hepsiyle ilgilenmek zorunda değilsiniz. Tsuki kendi görevini kendisi yapabiliyor; sadece onu yalnız bırakmamaya dikkat etmeniz yeterli.


Android ekosisteminde simülasyon tarzında birçok sosyal hayat oyunu var. Ancak Tsuki Adventure hem kendine has kurgusu hem de akıcı oyun hikayesi ile çok farklı bir oyun deneyimi sunuyor. Tamamen ücretsiz sunulan oyunu oynamak için Tsuki Adventure APK dosyasını indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tsuki Adventure ekran görüntüleri Tsuki Adventure ekran görüntüleri Tsuki Adventure ekran görüntüleri Tsuki Adventure ekran görüntüleri Tsuki Adventure ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.13

GeliştiriciHyperBeard

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi08.05.2020 - 11:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme9

Dosya boyutu 187 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10385

GÜVENLİKİndireceğiniz Tsuki Adventure APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hyperbeard.tsuki

APK imzası: 79ee095ff44e7acb8789631b184ed9d5faf9ad43

Tsuki Adventure nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tsuki Adventure APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder