Swordman: Reforged ikon

Swordman: Reforged APK

v2.0.10

Swordman: Reforged Android oyunu ile soluksuz maceraya katılın.


Kılıç Adam karakteri ile oynayacağınız Swordman mistik bir macera hikayesiyle oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu heyecan verici platform oyununda yapmanız gereken kılıçları toplayarak epik savaşlarda yeteneklerinizi göstermek. Temel olarak platform boyunca karşınıza gelen kötü karakterleri yok ederek bölüm sonuna ulaşmanız ve altın puanları toplayarak sonraki bölüm için hazırlık yapmanız gerekiyor.


Swordman'da gücünüzü artıran en önemli özellik karakterlerin kılıçları. Hangi karaktere sahip olursanız olun, kullandığınız kılıç her zaman en güçlüsü olsun. Böylece düşmanları yenmek konusunda işiniz kolaylaşacak ve sonraki bölümlere daha hızlı geçebileceksiniz. Swordman: Reforged oyununda kullanılan yüksek kaliteli grafikler, akıcı savaş animasyonları ve heyecan verici savaş müzikleri ile gayet keyifli bir macera sizi bekliyor. Android macera oyunlarını seven oyuncuların Swordman'i kesinlikle denemesi lazım. Swordman Reforged APK dosyasını ücretsiz indirerek bu macera dolu savaşa katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Swordman: Reforged nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Swordman: Reforged APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Swordman: Reforged ekran görüntüleri Swordman: Reforged ekran görüntüleri Swordman: Reforged ekran görüntüleri Swordman: Reforged ekran görüntüleri Swordman: Reforged ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder