Manor Matters ikon

Manor Matters APK

v1.5.2

Manor Matters gizem dolu hikayesiyle öne çıkan başarılı bir Android macera oyunu.


Castlewood isimli terkedilmiş bir malikanede geçen oyun hikayesinde, malikanenin gizemlerini çözmek için yardımcınız Carl ile birlikte hareket ediyorsunuz. Oyundaki göreviniz malikanenin sırlarını çözmek. Buna hazır mısınız? Dedektif becerilerinizi kullanarak gizli nesneleri bulun, malikaneyi restore edin ve ipuçlarını toplayarak hikayeyi tamamlayın. Manor Matters akıcı oyun hikayesi ile sizi sürükleyici bir maceraya davet ediyor.


Manor Matters temel olarak gizli nesneleri bulma üzerine kurulu, ancak bunları yapabilmek için iyi bir dedektif olmanız şart. Bunu da sadece siz başarabilirsiniz. İyi bir dedektif bazen olay yerini kurtararak işini tamamlar. Bu yüzden bulmacaları çözdükçe kazanacağınız puanları Castlewood malikanesini restore etmek için de kullanma hakkınız var. Bu sayede sırları çözmek için her türlü yolu denemiş olacaksınız. Unutmamanız gereken bir şey var: Her bulmacayı başarıyla çözemeyebilirsiniz. Pes etmek yok.


Playrix oyun stüdyosunun ücretsiz olarak sunduğu Manor Matters kaliteli grafikleri ve sürükleyici hikayesi ile kesinlikle denenmesi gereken bir Android oyunu. Manor Matters APK dosyasını indirerek gizemli maceraya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Manor Matters ekran görüntüleri Manor Matters ekran görüntüleri Manor Matters ekran görüntüleri Manor Matters ekran görüntüleri Manor Matters ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder