Growtopia

Growtopia

v2.64

Minecraft benzeri bir platform oyunu olan Growtopia her oyuncunun kendine ait sanal dünya inşa ettiği eğlenceli bir oyun.

 

Growtopia'da, benzer sanal dünya oyunları gibi kendi dünyanızı kurmak için malzeme toplayarak oynamaya başlıyorsunuz. Toplayacağınız malzemelerle dünyanızda ihtiyacınız olan bina, bahçe, ev ve çeşitli yapılar inşa edebiliyorsunuz. Diğer oyunlardan farklı olan nokta, topladığınız malzemeler öldüğünüzle sizinle birlikte kayboluyor. Yeniden dünyaya geldiğinizde sıfırdan bu eşyaları toplamak durumunda kalıyorsunuz, bu nedenle hayatta kalmaya, özellikle yabani hayvanlara ve rakip düşman oyunculara çok dikkat etmelisiniz.

 

Oyunda kendi dünyanızı kurmaya devam ederken mini görevler karşınıza geliyor, bu görevleri tamamladığınızda ihtiyacınız olan bazı materyalleri ödül olarak kazanıyorsunuz. Bu görevler bazen kendi oluşturduğunuz dünyada bazen de diğer oyuncuların oluşturduğu dünyalarda karşınıza geliyor. Milyonlarca oyuncusu olan Growtopia'daki dünya çeşitliliği de çok fazla, kendi geliştirdiğiniz dünyada bile eğlenceli sürpriz oyunlarla karşılaşmanız mümkün.

 

Piksel grafiklere sahip sanal dünya oyunu Growtopia'ya ait kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirip kendi dünyanızı inşa etmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Growtopia ekran görüntüleri Growtopia ekran görüntüleri Growtopia ekran görüntüleri Growtopia ekran görüntüleri Growtopia ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.64

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.3 ve üzeri

GeliştiriciUbisoft Entertainment

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1819

Eklenme tarihi4 ay önce

Dosya boyutu 51.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7774

Growtopia Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Growtopia v2.64 için
Abi ayar zor ya girenler soylesiiiiiiiin