Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Macera Oyunları » Growtopia

Growtopia

v2.64
reklamlar
Growtopia
Growtopia ekran görüntüleri Growtopia ekran görüntüleri Growtopia ekran görüntüleri Growtopia ekran görüntüleri Growtopia ekran görüntüleri Growtopia tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Growtopia Açıklama

Minecraft benzeri bir platform oyunu olan Growtopia her oyuncunun kendine ait sanal dünya inşa ettiği eğlenceli bir oyun.

 

Growtopia'da, benzer sanal dünya oyunları gibi kendi dünyanızı kurmak için malzeme toplayarak oynamaya başlıyorsunuz. Toplayacağınız malzemelerle dünyanızda ihtiyacınız olan bina, bahçe, ev ve çeşitli yapılar inşa edebiliyorsunuz. Diğer oyunlardan farklı olan nokta, topladığınız malzemeler öldüğünüzle sizinle birlikte kayboluyor. Yeniden dünyaya geldiğinizde sıfırdan bu eşyaları toplamak durumunda kalıyorsunuz, bu nedenle hayatta kalmaya, özellikle yabani hayvanlara ve rakip düşman oyunculara çok dikkat etmelisiniz.

 

Oyunda kendi dünyanızı kurmaya devam ederken mini görevler karşınıza geliyor, bu görevleri tamamladığınızda ihtiyacınız olan bazı materyalleri ödül olarak kazanıyorsunuz. Bu görevler bazen kendi oluşturduğunuz dünyada bazen de diğer oyuncuların oluşturduğu dünyalarda karşınıza geliyor. Milyonlarca oyuncusu olan Growtopia'daki dünya çeşitliliği de çok fazla, kendi geliştirdiğiniz dünyada bile eğlenceli sürpriz oyunlarla karşılaşmanız mümkün.

 

Piksel grafiklere sahip sanal dünya oyunu Growtopia'ya ait kurulum dosyasını ücretsiz olarak indirip kendi dünyanızı inşa etmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

reklamlar

Growtopia Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 1 ay önce Growtopia v2.64 İçin
Abi ayar zor ya girenler soylesiiiiiiiin