The X-Files: Deep State ikon

The X-Files: Deep State APK

v2.1.3

The X-Files: Deep State uluslarası komploları çözmeye çalıştığınız sürükleyici bir oyun.

 

Özel ajan görevi üstleneceğiniz oyunda temel göreviniz uluslarası bir komployu ortaya çıkarmak. Komplonun kurgusu çok yüksek bir gizlilik içerisinde yapıldığı için sık sık gizemli ve paranormal olaylarla karşılaşıyorsunuz. Bu durumda toplayacağınız ipuçlarına göre hareket etmeniz şart. Gerektiğinde eski çalışanların defterini kurcalamak ve şüphelileri sorguya çekmek işinizi kolaylaştıracak işlemler arasında. Unutmayın, oyunda üst düzey gizlilik içerisinde çalışan bir istihbarat ajanısınız ve devletinize kurulan komployu çözmek sizin göreviniz.

 

Başarıyla çözeceğiniz her görevden sonra daha yeni ve zorlu görevler karşınıza gelecek. Bu aşamada yardım alabileceğiniz bazı kurumlarda ilerleyen bölümlerde oyuna ekleniyor. Bunların başında FBI ve CIA başta geliyor. Her birisiyle ayrı ayrı dosya üzerinde çalışarak görevleri tamamlamanız gerekiyor.

 

Sürükleyici oyun kurgusu ve sürekli yenilenen görev yapısıyla The X-Files: Deep State, gizemli oyunları sevenler için mutlaka denenmesi gereken bir oyun. The X-Files APK dosyasını ücretsiz olarak indirerek ajan görevine hemen başlayabilirsiniz.
 
The X-Files: Deep State ekran görüntüleri The X-Files: Deep State ekran görüntüleri The X-Files: Deep State ekran görüntüleri The X-Files: Deep State ekran görüntüleri The X-Files: Deep State ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder