The X-Files: Deep State ikon

The X-Files: Deep State APK

v2.1.3

The X-Files: Deep State Açıklama

The X-Files: Deep State uluslararası komploları çözmeye çalıştığınız sürükleyici bir oyun.


Özel ajan görevi üstleneceğiniz oyunda temel göreviniz uluslararası bir komployu ortaya çıkarmak. Komplonun kurgusu çok yüksek bir gizlilik içerisinde yapıldığı için sık sık gizemli ve paranormal olaylarla karşılaşıyorsunuz. Bu durumda toplayacağınız ipuçlarına göre hareket etmeniz şart. Gerektiğinde eski çalışanların defterini kurcalamak ve şüphelileri sorguya çekmek işinizi kolaylaştıracak işlemler arasında. Unutmayın, oyunda üst düzey gizlilik içerisinde çalışan bir istihbarat ajanısınız ve devletinize kurulan komployu çözmek sizin göreviniz.


Başarıyla çözeceğiniz her görevden sonra daha yeni ve zorlu görevler karşınıza gelecek. Bu aşamada yardım alabileceğiniz bazı kurumlarda ilerleyen bölümlerde oyuna ekleniyor. Bunların başında FBI ve CIA başta geliyor. Her birisiyle ayrı ayrı dosya üzerinde çalışarak görevleri tamamlamanız gerekiyor.


Sürükleyici oyun kurgusu ve sürekli yenilenen görev yapısıyla The X-Files: Deep State, gizemli oyunları sevenler için mutlaka denenmesi gereken bir oyun. The X-Files APK dosyasını ücretsiz olarak indirerek ajan görevine hemen başlayabilirsiniz.

The X-Files: Deep State ekran görüntüleri The X-Files: Deep State ekran görüntüleri The X-Files: Deep State ekran görüntüleri The X-Files: Deep State ekran görüntüleri The X-Files: Deep State ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.3

GeliştiriciCreative Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi11.03.2018 - 11:56

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme54

Dosya boyutu 96.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8397

GÜVENLİKİndireceğiniz The X-Files: Deep State APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.creativemobile.projectx

APK imzası: 38fd852c223349e21eb4060765437cd4a9fb4df0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder