Temple Run 2 ikon

Temple Run 2

v1.66.2

Android'in en popüler koşu oyunlarından birisi olan Temple Run 2 her yeni güncellemesinde oyuncuları dünyanın çeşitli yerlerindeki maceraya sürüklüyor.


Sürekli güncel olması ve oyunculara belli aralıklarla değişen macera teması sunan oyun popülerliğini korumaya devam ediyor. Koşu karakterlerinin kötü düşmanlardan kaçtığı ve sürpriz görevlere katıldığı Temple Run 2'de sınırsız macera oyuncuları bekliyor. Temple Run 2 APK dosyasını indirin ve bu macera dolu koşu oyununu hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Temple Run 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Temple Run 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Temple Run 2 ekran görüntüleri Temple Run 2 ekran görüntüleri Temple Run 2 ekran görüntüleri Temple Run 2 ekran görüntüleri Temple Run 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Temple Run 2 APK son sürüm güncellemesi ile

Yeni bir oyun bölgesi eklenmiş,

Joshua Woods isimli yeni koşucu karakter,

Dünya Günü'ne özel yeni içerikler eklenmiş.

Yorumlar

Temple Run 2 için toplam 103 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Temple Run 2 v1.45 için
iyi
Ziyaretçi2 yıl önce Temple Run 2 v1.45 için
akılı tanhtada öynim
Ziyaretçi3 yıl önce Temple Run 2 v1.39.3 için
Yıl 2017
Ziyaretçi3 yıl önce Temple Run 2 v1.32 için
Yükleyip silmeyi biliyoruz hava atma
Ziyaretçi3 yıl önce Temple Run 2 v1.32 için
Cok super oyun