June’s Journey - Gizli Nesne Gizem Oyunu ikon

June’s Journey - Gizli Nesne Gizem Oyunu APK

v2.6.2

June’s Journey, macera hikayesiyle öne çıkan eğlenceli bir gizli nesne oyunudur.


June isimli karakterle birlikte katılacağınız bu hikayede gizli ipuçlarını bularak heyecan verici bulmacaları çözmeye çalışıyorsunuz. Oyunun her bölümünde farklı ve heyecan verici yeni olaylar, mini oyunlar ve dünyanın farklı bölgesinde yer alan şehirler karşınıza çıkıyor. Şehir olarak New York'tan Paris'e kadar geniş bir liste bulunuyor. Bu şehirlerdeki ipuçlarını birleştirerek bulmacayı çözmek oldukça keyifli oluyor.


June's Journey - Gizli Nesne Gizem Oyunu çevre modellemesi olarak tarihi bir dokuya sahip. 1920'li yılların dekorlarına göre geliştirilen grafikler oyunun gizemli yapısını daha da güçlendirmiş. Bu sayede daha keyifli bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz.


Android ekosisteminde macera ve gizem dolu hikayeye sahip oyunları seviyorsanız June's Journey kesinlikle denemenizi önerdiğimiz bir yapım. June’s Journey APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirin, macera dolu hikayeye katılın. İyi oyunlar.

June’s Journey - Gizli Nesne Gizem Oyunu ekran görüntüleri June’s Journey - Gizli Nesne Gizem Oyunu ekran görüntüleri June’s Journey - Gizli Nesne Gizem Oyunu ekran görüntüleri June’s Journey - Gizli Nesne Gizem Oyunu ekran görüntüleri June’s Journey - Gizli Nesne Gizem Oyunu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder