Stormfall: Saga of Survival ikon

Stormfall: Saga of Survival APK

v1.09.2

Stormfall: Saga of Survival fantastik kurgusuyla dikkat çeken sürükleyici bir survival (hayatta kalma) oyunudur.

 

Büyük bir devletin lideri olarak başladığınız oyunda ihanete uğrayarak ıssız bir adaya gönderiliyorsunuz. Eskiden her şey güzeldi, ama artık her şey zor. Bu zor yaşam şartlarında fantastik kurgulu bir hayatta kalma mücadelesi sizleri bekliyor. Karakterinizle birlikte ıssız karlı zirvelerde yiyecek arayacak, unutulmuş topraklarda sığınak inşa ederek düşmandan korunacak ve hem haydut hem de düşmanlarla savaşmak zorunda kalacaksınız.

 

Android survival oyunları arasında Stormfall: Saga of Survival kesinlikle öne çıkan bir oyun hikayesine sahip. Açık dünya sayılacak kadar geniş bir harita içeren oyunda vahşi ormanda hayatta kalmak oldukça zor. Önce kendinize bir sığınak inşa ederek başlıyorsunuz, sonra silah ve zırh ekipmanlarını üreterek düşman saldırılarına karşı hazırlık yapmanız gerekiyor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde silahlarınızı güçlendirmenizi sağlayacak gizli bölgeleri keşfederek düşmanlarınıza karşı avantajlı duruma geçmeye çalışmalısınız.

 

Plarium Global stüdyosunun geliştirdiği oyun survival (hayatta kalma) oyunlarını sevenler için çok başarılı bir oyun olmuş. Stormfall: Saga of Survival APK dosyasını ücretsiz indirip kurarak karakterinizle brilikte bu fantastik macerada yerinizi alın. İyi oyunlar.

Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder