Stormfall: Saga of Survival ikon

Stormfall: Saga of Survival APK

v1.15.0

Stormfall: Saga of Survival Açıklama

Stormfall: Saga of Survival fantastik kurgusuyla dikkat çeken sürükleyici bir survival (hayatta kalma) oyunudur.


Büyük bir devletin lideri olarak başladığınız oyunda ihanete uğrayarak ıssız bir adaya gönderiliyorsunuz. Eskiden her şey güzeldi, ama artık her şey zor. Bu zor yaşam şartlarında fantastik kurgulu bir hayatta kalma mücadelesi sizleri bekliyor. Karakterinizle birlikte ıssız karlı zirvelerde yiyecek arayacak, unutulmuş topraklarda sığınak inşa ederek düşmandan korunacak ve hem haydut hem de düşmanlarla savaşmak zorunda kalacaksınız.


Android survival oyunları arasında Stormfall: Saga of Survival kesinlikle öne çıkan bir oyun hikayesine sahip. Açık dünya sayılacak kadar geniş bir harita içeren oyunda vahşi ormanda hayatta kalmak oldukça zor. Önce kendinize bir sığınak inşa ederek başlıyorsunuz, sonra silah ve zırh ekipmanlarını üreterek düşman saldırılarına karşı hazırlık yapmanız gerekiyor. Oyunun ilerleyen bölümlerinde silahlarınızı güçlendirmenizi sağlayacak gizli bölgeleri keşfederek düşmanlarınıza karşı avantajlı duruma geçmeye çalışmalısınız.


Plarium Global stüdyosunun geliştirdiği oyun survival (hayatta kalma) oyunlarını sevenler için çok başarılı bir oyun olmuş. Stormfall: Saga of Survival APK dosyasını ücretsiz indirip kurarak karakterinizle birlikte bu fantastik macerada yerinizi alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Stormfall APK son sürüm güncellemesinde oyun stabilitesi geliştirilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri Stormfall: Saga of Survival ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.15.0

GeliştiriciPlarium Global Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.01.2019 - 13:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme258

Dosya boyutu 65.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9261

GÜVENLİKİndireceğiniz Stormfall: Saga of Survival APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pacific.wildlands

APK imzası: c7ae46b9e8b144c4e95c8c8365cf34ac9195641b

Stormfall: Saga of Survival eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Stormfall: Saga of Survival versiyonları:
  • 1. Stormfall: Saga of Survival v1.09.2

Stormfall: Saga of Survival nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stormfall: Saga of Survival APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder