Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ikon

Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası APK

v2.0.66

Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası Açıklama

Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası, gerçek olayları çözmeye çalışacağınız başarılı bir dedektiflik oyunudur.


Dedektif karakterini kontrol edeceğiniz oyun gerçek olayların üzerine kurulmuş. Göreviniz suç mahalini iyice araştırıp ipuçlarını toplamak ve gerçek suçluları bulmak. Görevinizi yerine getirirken dikkatli olmanız şart. Bazı ipuçları yanıltıcı oluyor, bu nedenle yanlış kişileri suçlama ihtimaliniz var. Bunu önlemek için oldukça dikkatli olmanız ve olaylar arasındaki bağlantıyı kurmanız gerekiyor.


Dedektif Hikayesi'nde karşılaşacağınız görevlerin hepsi ABD'nin Philadelphia şehrinde geçiyor. Her görev ve her suç mahali şehrin farklı bir bölgesinde geçtiği için ipuçları zincirlerini bağlamak sizi zorlayacak özellikler arasında. Oyunun gerçek hikayesinin yanında grafikleri de yüksek kaliteli ve bu gayet iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Gizli nesneleri bulma, suç olaylarını çözme ve dedektiflik oyunlarını seviyorsanız Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası kesinlikle denemeniz gereken bir Android oyunu. Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.66

GeliştiriciAzur Interactive Games Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi09.07.2019 - 11:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme74

Dosya boyutu 425 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9728

GÜVENLİKİndireceğiniz Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dieselpuppet.detectivestory

APK imzası: ff607139247513f9767f3cac62cec45a4ba62943

Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder