Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ikon

Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası APK

v2.0.66

Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası, gerçek olayları çözmeye çalışacağınız başarılı bir dedektiflik oyunudur.


Dedektif karakterini kontrol edeceğiniz oyun gerçek olayların üzerine kurulmuş. Göreviniz suç mahalini iyice araştırıp ipuçlarını toplamak ve gerçek suçluları bulmak. Görevinizi yerine getirirken dikkatli olmanız şart. Bazı ipuçları yanıltıcı oluyor, bu nedenle yanlış kişileri suçlama ihtimaliniz var. Bunu önlemek için oldukça dikkatli olmanız ve olaylar arasındaki bağlantıyı kurmanız gerekiyor.


Dedektif Hikayesi'nde karşılaşacağınız görevlerin hepsi ABD'nin Philadelphia şehrinde geçiyor. Her görev ve her suç mahali şehrin farklı bir bölgesinde geçtiği için ipuçları zincirlerini bağlamak sizi zorlayacak özellikler arasında. Oyunun gerçek hikayesinin yanında grafikleri de yüksek kaliteli ve bu gayet iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Gizli nesneleri bulma, suç olaylarını çözme ve dedektiflik oyunlarını seviyorsanız Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası kesinlikle denemeniz gereken bir Android oyunu. Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası APK dosyasını hemen indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri Dedektif Hikayesi: Jack'in Vakası ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder