Elmas Avı: Sakın Acele Etme ikon

Elmas Avı: Sakın Acele Etme APK

v2.23

Elmas Avı: Sakın Acele Etme, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir Android macera oyunudur.


Elmas Avı: Sakın Acele Etme, platform boyunca ilerlerken elmas gibi değerli taşları toplamanız gereken bir kurguya sahip. Tarihi tapınak, sık ormanlar ve zindanlar gibi farklı platformlara sahip olan oyunda olabildiğince fazla değerli taş toplayarak bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Dikkat etmeniz gereken nokta ise, her bölüm sonunda sizi bekleyen canavar. Bölümü başarıyla tamamlamak için bu canavarı yenmeniz şart. Bunu da ancak karakterinizin savaşçı yeteneklerini doğru kullanarak yapabilirsiniz. Merak etmeyin, oyundaki karakteriniz de sizin gibi oldukça yetenekli.


Oyunun grafikleri ve hikayesi gayet akıcı bir deneyim sunuyor. Android macera oyunlarını seviyorsanız Elmas Avı oyunu sizin için ideal bir yapım olabilir. Elmas Avı Sakın Acele Etme APK dosyasını ücretsiz bir şekilde indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Elmas Avı: Sakın Acele Etme ekran görüntüleri Elmas Avı: Sakın Acele Etme ekran görüntüleri Elmas Avı: Sakın Acele Etme ekran görüntüleri Elmas Avı: Sakın Acele Etme ekran görüntüleri Elmas Avı: Sakın Acele Etme ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder