Tinker Island ikon

Tinker Island APK

v1.5.25

Tinker Island, ıssız bir adaya düşen ekibinzle hayatta kalmak için macera dolu hikayelerle karşılaştığınız oldukça başarılı bir oyun.


Hayatta kalma oyunları arasında oldukça popüler olan Tinker Island oyununda tek başınıza değil, tüm ekibinizle birlikte hayatta kalmak için mücadele ediyorsunuz.


Alabora olan tekne yüzünden düşeceğiniz ıssız adada macera dolu onlarca görev sizi bekliyor. Bazen yabani hayvanlar, bazen de bulmaca çözme olarak karşınıza çıkan bu görevleri hayatta kalmak için başarıyla tamamlamak zorundasınız. Karşınıza gelen bölümler size kolay görünebilir, ancak oyunu oynadıkça zor olduğunu farkedeceksiniz. Her bölümü oynarken çevrenizde size yardımcı olacak gizli ipuçları yer alıyor, eğer bu ipuçlarını yakalarsanız bölümleri tamamlama başarınız artabilir.


Ekibinizin hayatta kalması için adada kendinize bir güvenli bölge seçerek üs kurmanız gerekiyor. Ev gibi kullanacağınız bu üste görevleri tamamlarken kullanacağınız cephaneleri bile kendiniz üreteceksiniz. Doğadan toplayacağınız malzemelerle yapacağınız cephaneler yaban hayvanlarına karşı mücadelede ve yemek bulmak için çııkacağınız uzun yolculuklarda oldukça işinize yarıyor. Ekipteki her kişiye bir cephanelik üretmek, ekip halinde hareket etmeniz için işinizi kolaylaştırıyor. Ücretsiz olarak oynanabilen Tinker Island'e ait APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Tinker Island nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tinker Island APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tinker Island ekran görüntüleri Tinker Island ekran görüntüleri Tinker Island ekran görüntüleri Tinker Island ekran görüntüleri Tinker Island ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Tinker Island APK son sürüm güncellemesiyle oyundaki hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder