Tinker Island ikon

Tinker Island APK

v1.5.25

Tinker Island Açıklama

Tinker Island, ıssız bir adaya düşen ekibinzle hayatta kalmak için macera dolu hikayelerle karşılaştığınız oldukça başarılı bir oyun.


Hayatta kalma oyunları arasında oldukça popüler olan Tinker Island oyununda tek başınıza değil, tüm ekibinizle birlikte hayatta kalmak için mücadele ediyorsunuz.


Alabora olan tekne yüzünden düşeceğiniz ıssız adada macera dolu onlarca görev sizi bekliyor. Bazen yabani hayvanlar, bazen de bulmaca çözme olarak karşınıza çıkan bu görevleri hayatta kalmak için başarıyla tamamlamak zorundasınız. Karşınıza gelen bölümler size kolay görünebilir, ancak oyunu oynadıkça zor olduğunu farkedeceksiniz. Her bölümü oynarken çevrenizde size yardımcı olacak gizli ipuçları yer alıyor, eğer bu ipuçlarını yakalarsanız bölümleri tamamlama başarınız artabilir.


Ekibinizin hayatta kalması için adada kendinize bir güvenli bölge seçerek üs kurmanız gerekiyor. Ev gibi kullanacağınız bu üste görevleri tamamlarken kullanacağınız cephaneleri bile kendiniz üreteceksiniz. Doğadan toplayacağınız malzemelerle yapacağınız cephaneler yaban hayvanlarına karşı mücadelede ve yemek bulmak için çııkacağınız uzun yolculuklarda oldukça işinize yarıyor. Ekipteki her kişiye bir cephanelik üretmek, ekip halinde hareket etmeniz için işinizi kolaylaştırıyor. Ücretsiz olarak oynanabilen Tinker Island'e ait APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Tinker Island APK son sürüm güncellemesiyle oyundaki hatalar düzeltilmiş ve oyun performansı geliştirilmiş.

Tinker Island ekran görüntüleri Tinker Island ekran görüntüleri Tinker Island ekran görüntüleri Tinker Island ekran görüntüleri Tinker Island ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.25

GeliştiriciKongregate

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi13.01.2018 - 13:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme265

Dosya boyutu 76.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7799

GÜVENLİKİndireceğiniz Tinker Island APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kongregate.mobile.tinkerisland.google

APK imzası: 4b6ca9dec49eea7ee112868c571d2fc4756ad5c4

Tinker Island eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Tinker Island versiyonları:
  • 1. Tinker Island v1.4.41
  • 2. Tinker Island v1.3.7

Tinker Island nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tinker Island APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder