WinterCraft: Hayatta Kalma ikon

WinterCraft: Hayatta Kalma APK

v1.0.13

WinterCraft: Hayatta Kalma Açıklama

WinterCraft, Android için geliştirilen oynaması keyifli bir sandbox ve hayatta kalma oyunudur.


Kışın dondurucu soğukta bir ormanda ne kadar hayatta kalabilirsiniz? WinterCraft, tehlikelerle dolu bir ormanda geçen hikayesiyle severek oynayacağınız bir macera oyunudur. Hayatta kalma, yani survival tarzında geliştirilen bu oyunda karakterinizi hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. Macera dolu bir hikayeye sahip olan WinterCraft'ta hayatta kalmak için keşif, avlanma, zanaatkarlık gibi birçok görev sizi bekliyor. Özellikle orman içerisinde sizi hayatta tutacak malzemeler kritik öneme sahip, karakterinizle birlikte bunları toplayın ve bunlardan yeni malzemeler üreterek yaban hayvanlarına karşı kullanın.


Ormanda hayatta kalmanın ilk adımı elbette barınacak bir yer bulmak. Kendinize bir kamp çadırı kurarak bu sorunu çözüyorsunuz, esas macera ise bundan sonra başlıyor. Ağaç dalları, taşlar, baltalar, kazmalar ve aklınıza gelebilecek bir sürü eşyayı etraftan toplayacağınız malzemelerle üretmeniz gerekiyor. Crafting and building görevlerinden sonra karakterinizin yiyeceği yemekleri bulmanız gerekiyor. Bunun da en etkili yolu ormandaki hayvanları avlamak. Ama dikkatli olun, avlanmak isterken yaban hayvanlarına avlanmayın.


WinterCraft: Hayatta Kalma oyunun birçok öne çıkan özelliği var. Bizim sevdiklerimiz ise geniş orman haritası, gece gündüz döngüsü, malzeme çeşitliliği ve hassas kontroller. Minecraft gibi sandbox oyunu olan Wintercraft tamamen ücretsiz indiriliyor ve oynanıyor. WinterCraft APK dosyasını şimdi indirerek oyuna başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

WinterCraft APK son sürüm güncellemesinde oyun grafikleri geliştirilmiş, oyundaki hatalar düzeltilmiş, yeni görevler eklenmiş.

WinterCraft: Hayatta Kalma ekran görüntüleri WinterCraft: Hayatta Kalma ekran görüntüleri WinterCraft: Hayatta Kalma ekran görüntüleri WinterCraft: Hayatta Kalma ekran görüntüleri WinterCraft: Hayatta Kalma ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.13

GeliştiriciLa Bues

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi27.11.2022 - 20:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme25

Dosya boyutu 307 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11210

GÜVENLİKİndireceğiniz WinterCraft: Hayatta Kalma APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.WinterCraft.ForestSurvival

APK imzası: ab492448e6db02cba7fa11158858176534b61763

WinterCraft: Hayatta Kalma eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm WinterCraft: Hayatta Kalma versiyonları:
  • 1. WinterCraft: Hayatta Kalma v0.0.30

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder