School Party Craft ikon

School Party Craft APK

v1.6.6

School Party Craft APK, Android için geliştirilen eğlenceli bir sandbox oyunu.


Kübik tarzı yaşam simülasyonu olarak öne çıkan School Party Craft oyununda geniş bir sanal dünya sizleri bekliyor. Boş bir harita üzerinde oynayacağınız bu oyunda kendi dünyanıza ait her şeyi tasarlayabiliyorsunuz. İstediğiniz şeyleri yapmanın en önemli unsuru tabii ki. Blokları kullanarak evler, şehirler, hastaneler, okullar ve daha fazlasını inşa edebilirsiniz. Üstelik oyunda yaptığınız her binaya özel mobilya inşa edebiliyorsunuz.


School Party Craft'ta sizin gibi oyunu oynayan her oyuncuyla iletişim kurma şansınız var. Oyuncular haritada beraber oynadıkları için birlikte hareket etme, inşa yapma ve yardımlaşma imkânınız oluyor. Bunun dışında kübik sanal dünyada kullanabileceğiniz birçok malzemenin yer aldığını da ekleyelim.


Minecraft tarzı sandbox oyunları seviyorsanız School Party Craft denemeniz gereken eğlenceli bir oyun olmuş. School Party Craft APK dosyasını şimdi indirerek oyuna başlayabilirsiniz.

School Party Craft ekran görüntüleri School Party Craft ekran görüntüleri School Party Craft ekran görüntüleri School Party Craft ekran görüntüleri School Party Craft ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder