LEGO® Juniors Build & Drive ikon

LEGO® Juniors Build & Drive APK

v6.3.2395

LEGO tarafından geliştirilen popüler oyun LEGO® Juniors Build & Drive'da kendi oyuncaklarınızı yapıyor ve macera dolu görevleri yerine getiriyorsunuz.

 

LEGO oyunlarını birçok kişi bilir; minik parçalardan oyuncak parçaları yapılan ve hayal gücünü zorlayan oyunlardır. LEGO® Juniors Build & Drive oyunu da tam olarak böyle. Oyunda, önce kendi sürücü karakterinizi, sonra da sürmak istediğiniz aracı yapıyorsunuz. Her iki parçayı da yaparken ilham kaynağınız kendi hayal gücünüz oluyor; yani siz nasıl bir sürücü ve araç istiyorsanız, tam olarak onu yapmaya uğraşıyorsunuz. Aracınız bir kamyon da olabilir, bir helikopter de. İstediğinizi yapmakta serbestsiniz.

 

Şoför ve aracınızı yaptıktan sonra çeşitli çevre temalarına sahip bölümlerde mini görevler sizi bekliyor. Bu görevleri yerine getirdikçe puan kazanıyor ve yeni araç yapmak için avantajlı duruma geliyorsunuz. Oynaması tamamen ücretsiz olan LEGO® Juniors Build & Drive APK dosyasını indirerek hayal gücünüzdeki aracı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder