LEGO® Juniors Build & Drive ikon

LEGO® Juniors Build & Drive APK

v6.3.2395

LEGO® Juniors Build & Drive Açıklama

LEGO tarafından geliştirilen popüler oyun LEGO® Juniors Build & Drive'da kendi oyuncaklarınızı yapıyor ve macera dolu görevleri yerine getiriyorsunuz.


LEGO oyunlarını birçok kişi bilir; minik parçalardan oyuncak parçaları yapılan ve hayal gücünü zorlayan oyunlardır. LEGO® Juniors Build & Drive oyunu da tam olarak böyle. Oyunda, önce kendi sürücü karakterinizi, sonra da sürmek istediğiniz aracı yapıyorsunuz. Her iki parçayı da yaparken ilham kaynağınız kendi hayal gücünüz oluyor; yani siz nasıl bir sürücü ve araç istiyorsanız, tam olarak onu yapmaya uğraşıyorsunuz. Aracınız bir kamyon da olabilir, bir helikopter de. İstediğinizi yapmakta serbestsiniz.


Şoför ve aracınızı yaptıktan sonra çeşitli çevre temalarına sahip bölümlerde mini görevler sizi bekliyor. Bu görevleri yerine getirdikçe puan kazanıyor ve yeni araç yapmak için avantajlı duruma geliyorsunuz. Oynaması tamamen ücretsiz olan LEGO® Juniors Build & Drive APK dosyasını indirerek hayal gücünüzdeki aracı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.3.2395

GeliştiriciLEGO System A/S

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi12.09.2017 - 13:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme1254

Dosya boyutu 73.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7793

GÜVENLİKİndireceğiniz LEGO® Juniors Build & Drive APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lego.bricksmore

APK imzası: 65bf86275015a15eaa72bc828ccd387a121413f0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

4 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder