LEGO® Juniors Build & Drive ikon

LEGO® Juniors Build & Drive

v6.3.2395

LEGO tarafından geliştirilen popüler oyun LEGO® Juniors Build & Drive'da kendi oyuncaklarınızı yapıyor ve macera dolu görevleri yerine getiriyorsunuz.

 

LEGO oyunlarını birçok kişi bilir; minik parçalardan oyuncak parçaları yapılan ve hayal gücünü zorlayan oyunlardır. LEGO® Juniors Build & Drive oyunu da tam olarak böyle. Oyunda, önce kendi sürücü karakterinizi, sonra da sürmak istediğiniz aracı yapıyorsunuz. Her iki parçayı da yaparken ilham kaynağınız kendi hayal gücünüz oluyor; yani siz nasıl bir sürücü ve araç istiyorsanız, tam olarak onu yapmaya uğraşıyorsunuz. Aracınız bir kamyon da olabilir, bir helikopter de. İstediğinizi yapmakta serbestsiniz.

 

Şoför ve aracınızı yaptıktan sonra çeşitli çevre temalarına sahip bölümlerde mini görevler sizi bekliyor. Bu görevleri yerine getirdikçe puan kazanıyor ve yeni araç yapmak için avantajlı duruma geliyorsunuz. Oynaması tamamen ücretsiz olan LEGO® Juniors Build & Drive APK dosyasını indirerek hayal gücünüzdeki aracı geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri LEGO® Juniors Build & Drive ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.3.2395

GeliştiriciLEGO System A/S

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi12.09.2017 - 13:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme852

Dosya boyutu 72.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7793

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder