Jumanji: Epic Run ikon

Jumanji: Epic Run APK

v1.8.9

Jumanji: Epic Run Açıklama

Jumanji Epic Run oyunuyla macera dolu bir hikaye sizi bekliyor.


Jumanji filminden esinlenerek geliştirilen oyun, Kutsal Şahin Mücevheri'nin çalınması ile başlıyor. Macera dolu bu hikayede size düşen görev mücevheri bulmak ve sağlam bir şekilde ait olduğu bölgeye getirmek. Oyun temel olarak koşu tarzına benziyor. Koşu yolunuz üzerinde uluyan kurtlar, ölümcül şelaleler ve doğadaki vahşi engellerden kurtulmaya dikkat etmeniz, mücevheri bulmanız için en önemli etken.


Hızlı ve Öfkeli serisinden bildiğimiz The Rock karakterinin de yer aldığı oyunda birçok popüler karakter var. Her karakter oyunda farklı bir görev üstleniyor. Jumanji APK dosyasını ilk kurduktan sonra kendi karakterinizi seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz. Koşu, tırmanma ve tehlikeli düşmanlarla dövüşmek dahil oldukça geniş bir oyun içeriği sizi bekliyor.


Tab Tale stüdyosunun geliştirdiği Jumanji hem oyun kurgusu hem de grafikleri açısından oldukça başarılı bir oyun. Android koşu oyunları gibi macera dolu hikayeleri seviyorsanız Jumanji sizin için gayet iyi bir alternatif. Jumanji Epic Run APK dosyasını hemen indirip kurarak oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Jumanji: Epic Run APK son sürüm güncellemesinde oyun hataları giderilmiş.

Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.9

GeliştiriciCrazy Labs by TabTale

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi07.12.2019 - 11:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme95

Dosya boyutu 198 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10016

GÜVENLİKİndireceğiniz Jumanji: Epic Run APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.crazylabs.jumanji

APK imzası: 7f9622a22240c5ad853ac4c12fb1c1e2c4eab92c

Jumanji: Epic Run eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Jumanji: Epic Run versiyonları:
  • 1. Jumanji: Epic Run v1.7.7
  • 2. Jumanji: Epic Run v1.0.0

Jumanji: Epic Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Jumanji: Epic Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder