Jumanji: Epic Run ikon

Jumanji: Epic Run APK

v1.0.0

Jumanji Epic Run oyunuyla macera dolu bir hikaye sizi bekliyor.


Jumanji filminden esinlenerek geliştirilen oyun, Kutsal Şahin Mücevheri'nin çalınması ile başlıyor. Macera dolu bu hikayede size düşen görev mücevheri bulmak ve sağlam bir şekilde ait olduğu bölgeye getirmek. Oyun temel olarak koşu tarzına benziyor. Koşu yolunuz üzerinde uluyan kurtlar, ölümcül şelaleler ve doğadaki vahşi engellerden kurtulmaya dikkat etmeniz, mücevheri bulmanız için en önemli etken.


Hızlı ve Öfkeli serisinden bildiğimiz The Rock karakterinin de yer aldığı oyunda birçok popüler karakter var. Her karakter oyunda farklı bir görev üstleniyor. Jumanji APK dosyasını ilk kurduktan sonra kendi karakterinizi seçiyor ve oyuna başlıyorsunuz. Koşu, tırmanma ve tehlikeli düşmanlarla dövüşmek dahil oldukça geniş bir oyun içeriği sizi bekliyor.


Tabtale stüdyosunun geliştirdiği Jumanji hem oyun kurgusu hem de grafikleri açısından oldukça başarılı bir oyun. Android koşu oyunları gibi macera dolu hikayeleri seviyorsanız Jumanji sizin için gayet iyi bir alternatif. Jumanji Epic Run APK dosyasını hemen indirip kurarak oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Jumanji: Epic Run nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Jumanji: Epic Run APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri Jumanji: Epic Run ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder