Medieval Craft 3 ikon

Medieval Craft 3 APK

v1.0.8

Android'in ücretsiz sanal dünya oluşturma oyunları arasında öne çıkan Medieval Craft 3'te, Minecraft PE benzeri olarak kahramanınızın dünyasını baştan kuruyorsunuz.

 

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bu Android oyun Ortaçağ dünyasında açık denizlerde yer alan oyun kahramanının bir adaya düşmesiyle başlıyor. Adadaki kasaba ise kahramanımızın yaşaması gereken yer. Onu kasabaya karşı kabul ettirmeli ve komşularıyla iyi geçinmesini sağlamalısınız. Herobraine Ayrıca Herobrine dahil, yabani orman ve deniz hayvanlarına karşı da dikkatli olun. 

 

Tipik bir Ortaçağ dönemini konu alan oyunda size yardımcı olacak araç gereçler ve yiyecekler de aynı dönemin özelliklerini taşıyor. Bu araç gereçler ile dönemin en ileri yapılarını ve düzenini siz kurabilirsiniz. İyi oyunlar!

Medieval Craft 3 ekran görüntüleri Medieval Craft 3 ekran görüntüleri Medieval Craft 3 ekran görüntüleri Medieval Craft 3 ekran görüntüleri Medieval Craft 3 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Medieval Craft 3 v1.0.8 sürümü ile oyuna dikkat etmeniz gereken yeni çeteler eklenmiş.

Artıları

- Tamamen ücretsiz,

- Kaliteli piksel grafikleri,

- Akıcı senaryo.

Yorumlar

Medieval Craft 3 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Medieval Craft 3 v1.0.8 için
Minecraftin cakmasi
Ziyaretçi1 yıl önce Medieval Craft 3 v1.0.8 için
Güzel yahu