Medieval Craft 3 ikon

Medieval Craft 3 APK

v1.0.8

Medieval Craft 3 Açıklama

Android'in ücretsiz sanal dünya oluşturma oyunları arasında öne çıkan Medieval Craft 3'te, Minecraft PE benzeri olarak kahramanınızın dünyasını baştan kuruyorsunuz.


Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan bu Android oyun Ortaçağ dünyasında açık denizlerde yer alan oyun kahramanının bir adaya düşmesiyle başlıyor. Adadaki kasaba ise kahramanımızın yaşaması gereken yer. Onu kasabaya karşı kabul ettirmeli ve komşularıyla iyi geçinmesini sağlamalısınız. Herobraine Ayrıca Herobrine dahil, yabani orman ve deniz hayvanlarına karşı da dikkatli olun.


Tipik bir Ortaçağ dönemini konu alan oyunda size yardımcı olacak araç gereçler ve yiyecekler de aynı dönemin özelliklerini taşıyor. Bu araç gereçler ile dönemin en ileri yapılarını ve düzenini siz kurabilirsiniz. İyi oyunlar!

Son güncellemede neler var?

Medieval Craft 3 v1.0.8 sürümü ile oyuna dikkat etmeniz gereken yeni çeteler eklenmiş.

Medieval Craft 3 ekran görüntüleri Medieval Craft 3 ekran görüntüleri Medieval Craft 3 ekran görüntüleri Medieval Craft 3 ekran görüntüleri Medieval Craft 3 ekran görüntüleri
Artıları

Tamamen ücretsiz,

Kaliteli piksel grafikleri,

Akıcı senaryo.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.8

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 3.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 yıl önce

Eklenme tarihi05.09.2016 - 19:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme3576

Dosya boyutu 26.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7217

GÜVENLİKİndireceğiniz Medieval Craft 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: net.SandStormEarl.MC3TB

APK imzası: b9838609eae84b3c397cb31d1ffeda703ffa3672

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

9 kullanıcı oyuna göre

Medieval Craft 3 için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Medieval Craft 3 v1.0.8 için
Minecraftin cakmasi
Ziyaretçi4 yıl önce Medieval Craft 3 v1.0.8 için
Güzel yahu