Jurassic World Alive ikon

Jurassic World Alive APK

v2.11.30

Jurassic World Alive oyunu ile dinozorların hikayesine ortak olun. Antik çağların karakteri olan dinozorlar dünyayı yönetmek için tekrar dönüyor.


Jurassic World Alive oyununda kendinize ait dinozorları yetiştirecek ve gerçek zamanlı olarak oyuncularla birebir savaşlara katılacaksınız. Konum tabanlı geliştirilen oyunda dinozorları gerçek çevrenizdeki dünyadan topluyorsunuz. Keşfedeceğiniz dinozorlar tamamen size ait oluyor. Bu sayede dinozorların DNA tabanlı yeteneklerini tamamen siz belirliyorsunuz. Üstelik, oyundaki laboratuvarlarda özel karışımlar hazırlayarak tamamen kendi tasarımınız olan bir dinozor bile yetiştirmeniz mümkün.


Jurassic World Alive APK oyununda tüm hikaye dinozorların hakimiyeti üzerine kurulu. Android aksiyon ve macera kurgusunu başarıyla bir araya getiren oyunda kendi dinozorlarınızı toplamak ve gerçek oyunculara karşı mücadele etmek için Jurassic World Alive APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Jurassic World Alive oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Jurassic World Alive nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Jurassic World Alive APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Jurassic World Alive ekran görüntüleri Jurassic World Alive ekran görüntüleri Jurassic World Alive ekran görüntüleri Jurassic World Alive ekran görüntüleri Jurassic World Alive ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder