Jurassic World Alive ikon

Jurassic World Alive APK

v2.11.30

Jurassic World Alive Açıklama

Jurassic World Alive oyunu ile dinozorların hikayesine ortak olun. Antik çağların karakteri olan dinozorlar dünyayı yönetmek için tekrar dönüyor.


Jurassic World Alive oyununda kendinize ait dinozorları yetiştirecek ve gerçek zamanlı olarak oyuncularla birebir savaşlara katılacaksınız. Konum tabanlı geliştirilen oyunda dinozorları gerçek çevrenizdeki dünyadan topluyorsunuz. Keşfedeceğiniz dinozorlar tamamen size ait oluyor. Bu sayede dinozorların DNA tabanlı yeteneklerini tamamen siz belirliyorsunuz. Üstelik, oyundaki laboratuvarlarda özel karışımlar hazırlayarak tamamen kendi tasarımınız olan bir dinozor bile yetiştirmeniz mümkün.


Jurassic World Alive APK oyununda tüm hikaye dinozorların hakimiyeti üzerine kurulu. Android aksiyon ve macera kurgusunu başarıyla bir araya getiren oyunda kendi dinozorlarınızı toplamak ve gerçek oyunculara karşı mücadele etmek için Jurassic World Alive APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Jurassic World Alive ekran görüntüleri Jurassic World Alive ekran görüntüleri Jurassic World Alive ekran görüntüleri Jurassic World Alive ekran görüntüleri Jurassic World Alive ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.11.30

GeliştiriciLudia Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.10.2021 - 19:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme23

Dosya boyutu 563 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10952

GÜVENLİKİndireceğiniz Jurassic World Alive APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ludia.jw2

APK imzası: eb5c297ff9098faf4cd9944b5ed2b4da32949512

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Jurassic World Alive oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Jurassic World Alive nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Jurassic World Alive APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder