Dark Riddle ikon

Dark Riddle APK

v3.3.8

Dark Riddle APK oyunuyla komşunuzun gizemli ve etkileşimli hikayesini ortaya çıkarın.


Hello Neighbor benzeri oyun kurgusuna sahip olan Dark Riddle'daki maceranız gizemli bir şehirde başlıyor. Bir polis ve yabancının komşunuza gelip gitmesi sizi şüpheye düşürüyor. Şüğhenizi gidermenin tek bir yolu var: Komşunuzun evine girmek. Cesaretinizi toplayın ve komşunuzun evine girin. Karşınıza birçok tuzak ve engel çıkacak. Evdeki gizli bulmacaları çözerek engelleri geçin ve komşunuzun sırlarla dolu bodrum katına ulaşmaya çalışın.


Gizem dolu hikayesiyle öne çıkan Dark Riddle, etkileşim tabanlı geliştirilmiş bir oyun. Yani görevleri tamamlamak için çevrenizdeki öğelerle etkileşim kurmak zorundasınız. Üstelik oyun gerçek zamanlı oynanabilen oyun moduna da sahip. Yani, kazanacağınız puanlar liderlik tablosundaki sıranızı belirliyor. Bulmacaları hızlıca çözmek ve cesaretli adımlar atmak sıralamada yükselmek için önemli aşamalar.


Oyunun grafikleri gayet akıcı bir deneyim sunuyor. Sezgisel kontrolleri ve macera dolu hikayesiyle severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Dark Riddle APK dosyasını indirip kurun ve komşunuzun sırlarını ortaya çıkarın. İyi oyunlar.

Dark Riddle ekran görüntüleri Dark Riddle ekran görüntüleri Dark Riddle ekran görüntüleri Dark Riddle ekran görüntüleri Dark Riddle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder