Dark Riddle ikon

Dark Riddle APK

v17.0.0

Dark Riddle Açıklama

Dark Riddle APK oyunuyla komşunuzun gizemli ve etkileşimli hikayesini ortaya çıkarın.


Hello Neighbor benzeri oyun kurgusuna sahip olan Dark Riddle'daki maceranız gizemli bir şehirde başlıyor. Bir polis ve yabancının komşunuza gelip gitmesi sizi şüpheye düşürüyor. Şüğhenizi gidermenin tek bir yolu var: Komşunuzun evine girmek. Cesaretinizi toplayın ve komşunuzun evine girin. Karşınıza birçok tuzak ve engel çıkacak. Evdeki gizli bulmacaları çözerek engelleri geçin ve komşunuzun sırlarla dolu bodrum katına ulaşmaya çalışın.


Gizem dolu hikayesiyle öne çıkan Dark Riddle, etkileşim tabanlı geliştirilmiş bir oyun. Yani görevleri tamamlamak için çevrenizdeki öğelerle etkileşim kurmak zorundasınız. Üstelik oyun gerçek zamanlı oynanabilen oyun moduna da sahip. Yani, kazanacağınız puanlar liderlik tablosundaki sıranızı belirliyor. Bulmacaları hızlıca çözmek ve cesaretli adımlar atmak sıralamada yükselmek için önemli aşamalar.


Oyunun grafikleri gayet akıcı bir deneyim sunuyor. Sezgisel kontrolleri ve macera dolu hikayesiyle severek oynayacağınız bu oyun tamamen ücretsiz. Dark Riddle APK dosyasını indirip kurun ve komşunuzun sırlarını ortaya çıkarın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Dark Riddle APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni bölümler ve yeni içerikler eklenmiş. Ayrıca oyundaki kasabaya yeni bölgeler eklenerek oyun hikayesine dahil edilmiş.

Dark Riddle ekran görüntüleri Dark Riddle ekran görüntüleri Dark Riddle ekran görüntüleri Dark Riddle ekran görüntüleri Dark Riddle ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv17.0.0

GeliştiriciNika Entertainment

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi12.04.2020 - 12:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2775

Dosya boyutu 153 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10339

GÜVENLİKİndireceğiniz Dark Riddle APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.neighbors.darkriddle

APK imzası: 9fc348f0428e9cc34522c53eb94e3ddf5f4a9379

Dark Riddle eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Dark Riddle versiyonları:
  • 1. Dark Riddle v3.3.8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

2.8

19 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder