Wizard Mods Minecraft ikon

Wizard Mods Minecraft APK

v1.0.2

Wizard Mods Minecraft APK, Minecraft için geliştirilmiş eğlenceli içeriklere sahip bir yardımcı oyundur.


Wizard Mods Minecraft içerisinde Minecraft Pocket Edition için birçok oyun modu, grafik galerileri, binalar, karakterler ve yeni hayvan türleri bulunuyor. Minecraft oynamayı sevenler için bu tür yeni içerikler oyunu daha eğlenceli hale getiriyor. Eğer siz de seviyorsanız bu yardımcı mini oyun ile daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Oyun Minecraft son sürüm ile tam uyumlu. Bu nedenle son sürümü kullandığınızdan emin olun.


Wizard Mods Minecraft, tamamen ücretsiz olarak kurulabiliyor. Wizard Mods Minecraft APK dosyasını indirdikten sonra içerisindeki özellikleri kullanmak için oyunu çalıştırmanız yeterli. İyi oyunlar.

Wizard Mods Minecraft nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Wizard Mods Minecraft APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Wizard Mods Minecraft ekran görüntüleri Wizard Mods Minecraft ekran görüntüleri Wizard Mods Minecraft ekran görüntüleri

Yorumlar

Wizard Mods Minecraft için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 ay önce Wizard Mods Minecraft v1.0.2 için
İyi