Seabeard ikon

Seabeard APK

v2.1.2

Seabeard APK oyununda büyük denizleri keşfetmek için büyük bir maceraya atılın.


Denizci karakterlerini kontrol edeceğiniz oyunda Seabeard isimli kaptanla birlikte açık denizlerde sefere çıkıyorsunuz. Oyundaki amacınız, denizlerde ve okyanuslarda gizli kalmış adaları keşfetmek. Her keşfettiğiniz ada üzerinde bir sürü görev tamamlanmak için sizi bekliyor. Yapmanız gereken kaptanınızın talimatlarını uygulamak ve görevleri başarıyla bitirmek.


Seabeard oyununda görevleri tamamlamak için ticaret yapmanız şart. Zaten denizcilerin en büyük geçim kaynağı ticaret oluyor. Siz de keşfettiğiniz adalardan toplayacağınız malzemeleri ticaret merkezinde satarak geminizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ayrıca görevler için gerekli olan malzemeleri de yine buradan kazanacağınız para ile satın alabilirsiniz.


HandCircus ekibi tarafından sunulan oyun tamamen ücretsiz. Grafikleri ve kontrolleri de gayet başarılı. Seabeard APK dosyasını indirerek denizcilerin macerasına hemen ortak olabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Seabeard ekran görüntüleri Seabeard ekran görüntüleri Seabeard ekran görüntüleri Seabeard ekran görüntüleri Seabeard ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder