Seabeard ikon

Seabeard APK

v2.2.0

Seabeard Açıklama

Seabeard APK oyununda büyük denizleri keşfetmek için büyük bir maceraya atılın.


Denizci karakterlerini kontrol edeceğiniz oyunda Seabeard isimli kaptanla birlikte açık denizlerde sefere çıkıyorsunuz. Oyundaki amacınız, denizlerde ve okyanuslarda gizli kalmış adaları keşfetmek. Her keşfettiğiniz ada üzerinde bir sürü görev tamamlanmak için sizi bekliyor. Yapmanız gereken kaptanınızın talimatlarını uygulamak ve görevleri başarıyla bitirmek.


Seabeard oyununda görevleri tamamlamak için ticaret yapmanız şart. Zaten denizcilerin en büyük geçim kaynağı ticaret oluyor. Siz de keşfettiğiniz adalardan toplayacağınız malzemeleri ticaret merkezinde satarak geminizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Ayrıca görevler için gerekli olan malzemeleri de yine buradan kazanacağınız para ile satın alabilirsiniz.


HandCircus ekibi tarafından sunulan oyun tamamen ücretsiz. Grafikleri ve kontrolleri de gayet başarılı. Seabeard APK dosyasını indirerek denizcilerin macerasına hemen ortak olabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Seabeard APK son sürüm güncellemesine Google Play entegrasyonu geliştirilmiş, oturum açma seçenekleri değiştirilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

Seabeard ekran görüntüleri Seabeard ekran görüntüleri Seabeard ekran görüntüleri Seabeard ekran görüntüleri Seabeard ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.2.0

GeliştiriciHandCircus

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi14.12.2020 - 11:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 136 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10704

GÜVENLİKİndireceğiniz Seabeard APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.backflipstudios.seabeard

APK imzası: 49691b868182d806d3902580770a3c8148fbafd1

Seabeard eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Seabeard versiyonları:
  • 1. Seabeard v2.1.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder