Aşırı Dengeleyici 3 ikon

Aşırı Dengeleyici 3 APK

v71.1

Aşırı Dengeleyici 3 Açıklama

Aşırı Dengeleyici 3, büyük bir topu dengede tutmanız gereken macera dolu bir Android oyunu.


Çevresi su dolu bir parkur üzerinde ilerleyen oyundaki göreviniz, büyük topu parkurun üzerinde tutmayı başarmak. Top, büyük ve ağır olduğu için ilk başlarda kontrol etmek oldukça zor. Ancak oyuna alıştıkça hem oynaması hem de topu kontrol etmesi gayet keyifli hale geliyor.


Aşırı Dengeleyici 3 oyununda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, topun hassas mekanizması. Kontrol ederken en küçük bir kaydırma bile topu platformdan çıkartabilir. Bu durumda da bir önceki kaldığınız yerden devam ederek bölümü tamamlamanız gerekiyor.


Oyunun grafikleri gayet kaliteli ve akıcı. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oyun arıyorsanız Aşırı Dengeleyici oyun serisi kesinlikle size göre. Aşırı Dengeleyici 3 APK dosyasını ücretsiz olarak indirip hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Aşırı Dengeleyici 3 ekran görüntüleri Aşırı Dengeleyici 3 ekran görüntüleri Aşırı Dengeleyici 3 ekran görüntüleri Aşırı Dengeleyici 3 ekran görüntüleri Aşırı Dengeleyici 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv71.1

GeliştiriciEnteriosoft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi09.01.2020 - 14:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme487

Dosya boyutu 59.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10078

GÜVENLİKİndireceğiniz Aşırı Dengeleyici 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.enteriosoft.extremebalancer3

APK imzası: 8da715b833bdef6acc01224296200965b1f2c7e8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder