Mine Survival ikon

Mine Survival APK

v2.1.4

Mine Survival madencilik ve inşa tekniklerini kullanarak zombilere karşı hayatta kalmaya çalışacağınız başarılı bir oyun.

 

Macera ve hayatta kalma kurgusunu başarıyla bir araya getiren Mine Survival'da doğa şartlarına uyum sağlayarak görevleri tamamlamanız gerekiyor. Kendi barınağınızı inşa ederek başlayacağınız oyunda ihtiyacınız olan tüm malzemeleri madenciliği andıran teknikleri kullanarak topluyorsunuz. Oyunda size düşman olan aararlı vahşi hayvanlar ve zombiler bulunuyor. Hem görevleri yaparken hem de günlük yaşamda bunlara dikkat etmeniz şart. Özellikle görevleri gündüz yapmaya çalışmak hayatta kalmanızı sağlayacak en önemli yol. Çünkü geceleri zombilerin nereden ve nasıl geleceği hiç belli olmuyor.

 

Mine Survival grafik yapısı Minecraft'ı andırıyor ancak oyun kurgusu olarak çok farklı. Building and crafting olarak bilinen inşa etme tekniği Mine Survival'ın temel özelliği. Bu nedenle her inşa görevinden sonra daha iyi ve daha zorlu bir seviyeye doğru ilerliyor ve yepyeni görevlerin kilitlerini açıyorsunuz. Android macera oyunları arasında oldukça popüler olan Mine Survival tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Mine Survival APK dosyasını indirip oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Mine Survival ekran görüntüleri Mine Survival ekran görüntüleri Mine Survival ekran görüntüleri Mine Survival ekran görüntüleri Mine Survival ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni bir mağara canavarı eklenmiş,

3 yeni evcil hayvan eklenmiş,

2 eşya eklenmiş,

Depolama ve envanter ekleme limitleri yükseltilmiş,

Güç çubuğu arttırılmış, Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder