Tiny Room Stories Town Mystery ikon

Tiny Room Stories Town Mystery APK

v2.6.19

Tiny Room Stories Town Mystery Açıklama

Tiny Room Stories Town Mystery APK, dedektiflik görevi yapacağınız başarılı bir Android macera oyunudur.


Sizden farklı bir şehirde yaşayan babanız kayboldu. Ondan alacağınız mektupla Redcliff kasabasına gidecek ve dedektiflik görevine başlayacaksınız. Kasaba tamamen boş. Sizden başka kimse yok. İnsanlar nereye gitti? Dedektifin babasına ne oldu? Bu soruların cevabını sadece siz bulabilirsiniz. Dedektif olarak soruşturmayı başlatın, ipuçlarını toplayın, bulmacaları çözün ve gizemi ortaya çıkarın.


Tiny Room Stories Town Mystery oyunundaki bulmacalar üç boyutlu seviyelere sahip. Soruşturmayı çözebilmek için tüm nesneleri her açıdan incelemeniz ve karar vermeniz gerek. Bazı binaların altında yer altı mahsenleri de bulunuyor, bunları gözden kaçırmayın. İnteraktif dünyada çözülmeyi bekleyen birçok dedektiflik görevi var. Soruşturmayı çözmek ve dedektifin babasını bulmak için hepsini çözmeniz gerekiyor.


Android macera oyunları arasında yer alan bu oyun hem sürükleyici oyun hikayesi hem de kaliteli grafik modellemesi ile severek oynayacağınız bir yapım olmuş. Tiny Room Stories Town Mystery APK dosyasını hemen ücretsiz bir şekilde indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Tiny Room Stories Town Mystery ekran görüntüleri Tiny Room Stories Town Mystery ekran görüntüleri Tiny Room Stories Town Mystery ekran görüntüleri Tiny Room Stories Town Mystery ekran görüntüleri Tiny Room Stories Town Mystery ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6.19

GeliştiriciKiary Games ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi25.06.2023 - 12:39

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme10

Dosya boyutu 200 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11458

GÜVENLİKİndireceğiniz Tiny Room Stories Town Mystery APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kiarygames.tinyroom

APK imzası: ddaa6b6eadf26de38434755bec45bcf1fa632497

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder