Rescue The Lover ikon

Rescue The Lover APK

v1.6.1

Rescue The Lover APK ile kız arkadaşınızı kurtarma macerası sizi bekliyor.


Oyunun hikayesine göre kız arkadaşınız fidye için kötü adamlar tarafından kaçırılıyor. Sevgilinize aşık biri olarak size düşen görev onu kurtarmak. Oyunun oynanışı hem çok basit hem de çok zor. Sevgilinizi kurtarmak için oyun alanındaki bulmacaları doğru çözmeniz gerekiyor. Eğer yanlış çözerseniz, sevgilinize veda edin. Bulmacaları her doğru çözdüğünüzde karaktrleriniz seviye atlıyor ve yeni bölümlere geçiş yapıyorsunuz.


OneSoft ekibi tarafından geliştirilen Rescue The Lover oyunu, tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Rescue The Lover APK dosyasını indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Rescue The Lover nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rescue The Lover APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rescue The Lover ekran görüntüleri Rescue The Lover ekran görüntüleri Rescue The Lover ekran görüntüleri Rescue The Lover ekran görüntüleri Rescue The Lover ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder