Rescue The Lover ikon

Rescue The Lover APK

v1.6.1

Rescue The Lover Açıklama

Rescue The Lover APK ile kız arkadaşınızı kurtarma macerası sizi bekliyor.


Oyunun hikayesine göre kız arkadaşınız fidye için kötü adamlar tarafından kaçırılıyor. Sevgilinize aşık biri olarak size düşen görev onu kurtarmak. Oyunun oynanışı hem çok basit hem de çok zor. Sevgilinizi kurtarmak için oyun alanındaki bulmacaları doğru çözmeniz gerekiyor. Eğer yanlış çözerseniz, sevgilinize veda edin. Bulmacaları her doğru çözdüğünüzde karaktrleriniz seviye atlıyor ve yeni bölümlere geçiş yapıyorsunuz.


OneSoft ekibi tarafından geliştirilen Rescue The Lover oyunu, tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Rescue The Lover APK dosyasını indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Rescue The Lover ekran görüntüleri Rescue The Lover ekran görüntüleri Rescue The Lover ekran görüntüleri Rescue The Lover ekran görüntüleri Rescue The Lover ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.1

GeliştiriciOneSoft Global PTE. LTD.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi19.06.2021 - 20:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme 87

Dosya boyutu 59.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10879

GÜVENLİKİndireceğiniz Rescue The Lover APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.MegaJoy.Rescue

APK imzası: 3d406486124da8d70b727f51011e97daac1db21b

Rescue The Lover nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rescue The Lover APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder